הוארך ב-6 ימים מעצרו של שושן ברבי: "אני מרגיש מצוין"

החשוד בדריסתן למוות של שלוש בנות משפחה אחת בנתניה, הגיע לבית המשפט במצב רוח מרומם וסיפר כי הוא "מרגיש מצוין". בתום הדיון הוחלט להאריך את מעצרו ב-6 ימים. ברבי זכה בדיון לראות לראשונה את בתו התינוקת שנולדה השבוע

"מרגיש מצוין". שושן ברבי, היום (חדשות 2)

בית המשפט האריך בשישה ימים נוספים את מעצרו של שושן ברבי, החשוד שדרס למוות שלוש נשים בנות משפחה אחת בנתניה. ברבי הובל לדיון בעניינו, הציג מצב רוח מרומם ואמר: "אני מרגיש מצוין".

במהלך הדיון בעניינו של ברבי שנערך בבית משפט השלום בפתח תקווה ציינה השופטת: "יש עדויות של אנשים שראו אותו (ברבי) נוסע באדום", אך החוקרים הבהירו שמדובר בעדות אחת מני רבות. בתום הדיון הוחלט להאריך את מעצרו עד ליום שלישי בשבוע הבא.

ברבי, שנעצר לאחר מרדף רחב היקף שערכה המשטרה, זכה לראות לראשונה בדיון את בתו התינוקת שנולדה השבוע. לאחר הדיון הספיק החשוד לדבר עם השוטרים וציין: "לא אני דרסתי. אני מרגיש מצוין".

הערכה: כתב אישום נגד ברבי - בשבוע הבא

לפני יומיים פורסם כי החוקרים במרחב שרון במשטרה סיימו לאסוף את הממצאים נגד ברבי. במשטרה העריכו שכבר בשבוע הבא יוגש נגד ברבי כתב אישום בגין הריגה, הפקרה ונהיגה תחת השפעת אלכוהול.

גורמים המקורבים לחקירה אמרו כי בנוסף לצילומי מצלמות האבטחה, ישנה עדות שממחישה בצורה חד משמעית כי ברבי ישב עם חבר במסעדה, והשניים שתו אלכוהול ואז החלו בנהיגה פראית מאזור התעשייה הישן בנתניה עד לזירת התאונה.

בתחילת השבוע שוחרר יוחאי גליקסמן, שהסגיר עצמו למשטרה בטענה שדרס את שלוש הנשים בתאונת הפגע וברח, למעצר בית למשך 20 יום. חוקריו הודיעו בדיון הארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה שחקירתו הסתיימה וכי בימים הקרובים יוגש נגדו כתב האישום. עם צאתו מהדיון אמר גליסקמן: "אני חף מפשע, האמת תצא לאור".

הדריסה בנתניה - הסיקור המלא:

שלוש נשים נדרסו למוות בנתניה

ראש עיריית נתניה: "כנראה שהדורס מסתתר עם אשתו"

הערכה: הדורס יצר קשר עם עורך דינו

בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

בתה של אחת ההרוגות: "ראיתי את אמא מדממת על הכביש"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת