חשד: סיפק סמים לנערים ונערות - וביצע מעשים מגונים

על פי החשד, סגן אלוף במיל' מראשון לציון נהג לספק סמים ואלכוהול ל-13 נערים ונערות - זאת בתמורה להטבות מיניות. החשוד נעצר וקושר עצמו לחלק מהמעשים. במשטרה חושדים שקטינים נוספים היו מעורבים בפרשה

חשד: סיפק אלכוהול ותקף מינית. ארכיון (חדשות 2)

המשטרה עצרה סגן אלוף במיל' בן 61, בחשד שבחודשים האחרונים הזמין מספר רב של קטינים וקטינות לביתו בעיר ראשון לציון, שידל אותם לשתיית אלכוהול ולצריכת סמים קלים - זאת בתמורה להטבות מיניות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירת הפרשה, שמבוצעת על ידי משרד הנוער בתחנת ראשון לציון בפיקודו של פקד דוד בנו, עולה כי החשוד נהג לפגוש את הנערים והנערות, בגילאי 15-17 ברחוב, פיתח עימם שיחה והציע להם לבוא לביתו. במשך הזמן פיתח עם אותם צעירים היכרות ממושכת. בידי המשטרה קיים מידע על 13 קטינים וקטינות שנהגו על פי החשד להיפגש איתו.

על פי החשד, החשוד ביצע בנערות מעשים מגונים, לעתים בזמן שהנערים ישבו בחדר הסמוך בביתו ועישנו סמים. במהלך חיפוש שנעשה בביתו נתפסו אביזרי מין, סרטי סקס, כדורי ויאגרה וגם מחסניות נשק.

הפרשה נחשפה בעקבות חקירה שבוצעה לקטינה בחשד לעבירות סמים. החשוד נעצר ויובא במהלך היום לדיון הארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון. בחקירתו הוא קשר עצמו לחלק מהחשדות המיוחסים לו.

במשטרה ממשיכים בחקירת הפרשה וחושדים כי ישנם קטינים נוספים שהיו מעורבים בנעשה.