הנער החשוד בזריקת בקבוק תבערה: "איימו שאשב בכלא 20 שנה"

שוחרר לביתו בתנאים מגבילים אחד הנערים החשודים בזריקת בקבוק התבערה לעבר מונית פלסטינית - שהובילה לפציעתם של 6 בני אדם. בתום הדיון הכחיש בן ה-12 את מעורבותו בפרשה וסיפר חוויות קשות, לטענתו, מהחקירה המשטרתית: "ביום הראשון בקושי נתנו לי לאכול". במשטרה מכחישים

בית משפט השלום בירושלים החליט לשחרר הבוקר לביתו בתנאים מגבילים את אחד הנערים החשודים בזריקת בקבוק תבערה לעבר מונית פלסטינית סמוך לבת עין. בתום הדיון תיאר הנער בן ה-12: "אמרו לי שאשב בכלא 20 שנה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר שאתמול שוחרר למעצר בית אחד החשודים בזריקת בקבוק התבערה שהוביל לפציעת שישה פלסטינים, הוחלט היום לשחרר נער נוסף. בית המשפט צפוי להכריע בהמשך היום האם לשחרר את החשוד השלישי במעשה.

לאחר פרסום ההחלטה, המשיך הנער ששוחרר לביתו להכחיש כי הוא מעורב במקרה, וסיפר על החקירה הקשה שעבר לטענתו: "איימו עליי קצת, שאני אשב 20 שנה בכלא ושאני אדפק".

בהנחיית קרובי משפחתו שנכחו במקום אמר הקטין: "ביום הראשון בקושי נתנו לי לאכול. לא נתנו לי כמעט לאכול, לא אכלתי כמעט כל היום". בנוסף ציין החשוד, כי בזמן המעצר היתה מצלמה שתחעדה את תנועותיו גם כשנכנס למקלחת וכשהלך לשירותים.

ממשטרת ש"י נמסר בתגובה: "כל החקירות תועדו והתנהלו כחוק - במיוחד לאור זה שהעצור הוא קטין".