התקיפה בדיזינגוף סנטר: 5 נערים נעצרו

המשטרה ממשיכה לעצור חשודים באירוע התקיפה האלים בשבוע שעבר בדיזינגוף סנטר בתל אביב. 5 קטינים, בהם נערה אחת, נעצרו ונלקחו לחקירה. במקביל, גולשים רבים בפייסבוק משתפים פוסט של נערה שטוענת - "התקיפה היא בגללי"

דיזנגוף סנטר, ארכיון (ישראבלוג)

התפתחות בפרשת התקיפה האלימה בדיזינגוף סנטר: המשטרה עצרה חמישה קטינים בני 16, בהם נערה אחת, בחשד שהיו מעורבים בתקרית במהלכה הותקפו נער בן 16 ונערה בת 15 ביום חמישי האחרון בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בלשי חוליית הנוער בתחנת לב תל אביב עצרו אתמול את החשודים המתגוררים באזור המרכז, חלקם בתל אביב. החשדות המיוחסים להם הם תקיפה וחבלה, בעוד שהנערה שנעצרה חשודה גם בשיבוש מהלכי חקירה.

החשודה נחקרה כבר אתמול כבר בתחנת המשטרה, אך על פי החשד ניסתה לשבש את החקירה לאחר ששוחררה לביתה. חמשת החשודים יובאו הבוקר לבית משפט השלום לנוער בתל אביב.

בימים האחרונים שתפו גולשים רבים בפייסבוק, פוסט שפרסמה נערה שטוענת כי אירוע התקיפה התרחש בגללה. "פאק זה בגללי!!!", כתבה הקטינה ברשת החברתית, וחבריה מיהרו להגיב ולהזהיר אותה: "אל תפחדי ואל תתוודי", ו-"תמחקי את זה, את בכוח רוצה להיכנס למעצר בית?".

הסיבה לתקיפה: כובע היתולי

לפני יומיים נעצרו שתי צעירות בנות 15 ו-16 בחשד שלקחו חלק באירוע האלים. על פי החשד השתיים תקפו בעיקר את הנערה, וצעירים נוספים שהיו במקום תקפו את הנער.

המותקפים הם שני קטינים בני 15 ו-16 שבילו בערב בקניון כאשר אחד מהם חבש על ראשו כובע היתולי של תחפושת. על פי החשד, כעשרה קטינים החלו להציק לו ולקטינה שבילתה עמו, והשליכו את הכובע מהקומה השלישית לראשונה.

לאחר שהשניים ביקשו לעזוב את המקום וללכת, החלו הקטינות החשודות וקטינים נוספים על פי החשד, לתקוף אותם - ופצעו אותם בפניהם. הם חבטו בהם, הכו ובעטו בהם.