תעלומה: מי רצח את גאליה חליל?

במשטרה ממשיכים לחקור בימים אלה את הרצח של גאליה חליל, תושבת עכו בת 60. גופתה נמצאה בשדות קיבוץ שומרת בסוף חודש אפריל, לאחר שצוותי כיבוי הוזעקו לטפל בדליקה שפרצה באזור – שהתבררה כהצתה. שניים מבני משפחתה נעצרו אך שוחררו כעבור יומיים. החקירה נמשכת

4 חודשים אחרי - אין חשודים. גאליה חליל (חדשות 2)

ארבעה חודשים חלפו מאז נמצאה גופתה החרוכה של גאליה חליל, תושבת עכו בת 60 בשדות קיבוץ שומרת - ונראה שבמשטרה עדיין לא יודעים מי עומד מאחורי הרצח. במהלך השבוע נעצרו שני בני משפחתה - חתנה והנכד של חליל, אך הם שוחררו היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דובר מרחב חוף ערן שקד אישר את הפרטים בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "עצרנו שני חשודים וחקרנו אותם ביומיים האחרונים. הם שוחררו, וכעת אנו ממשיכים בחקירת האירוע". חוקרי המשטרה ממשיכים לנסות ולפענח את הרצח - אך לא יודעים להצביע על חשודים.

"סיפור מזעזע ומוזר"

בני משפחתה של האישה פנו בסוף חודש אפריל למשטרה, לעדכן אותם על כך שחליל לא חזרה הביתה במשך יומיים. מיד עם היוודע על היעלמות, נלקחו מבני המשפחה דגימות DNA, שסייעו בזיהוי הגופה.

עוד לפני הזיהוי, במשפחה חשדו שאמם קשורה לגופה שאותרה. הסמיכות בין היעלמותה של חליל ומציאת הגופה, וכן המיקום בו נמצאה - הפכה את החשש מהגרוע מכל לממשי. "חששנו לחייה של אמא שלי, במיוחד לאחר ששמענו על מציאת הגופה", סיפר אז בנה של המנוחה לחדשות 2 באינטרנט, "פנינו למשטרה וגם לתושבי העיר שיסייעו לנו בחיפוש - וקיבלנו את הבשורה הקשה מכל".

"לנו כמשפחה אין אויבים", סיפר הבן, "אנחנו עובדים לפרנסתנו, אני ואחיי. כל הסיפור הזה מזעזע ומוזר. אנחנו מקווים שהמשטרה תתפוס את האחראים למעשה".