יום אחרי פתיחת הלימודים: שני אירועי דקירה בבית הספר

תלמיד בן 16 נדקר באמצעות מספריים בצווארו על ידי תלמיד אחר בתיכון בהרצליה ופונה במצב קל לבית החולים. הנהלת ביה"ס הזעיקה את המשטרה שפתחה בחקירה ועצרה את החשוד בדקירה. באירוע אחר נדקר נער במוסד חינוכי בכפר טובא זנגריה ונפצע קל

יום לאחר פתיחת הלימודים, תקיפה אלימה בבית הספר: תלמיד תיכון בן 16 מהרצליה דקר הבוקר תלמיד אחר באמצעות מספריים בעקבות ויכוח שהתפתח בין השניים בכיתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התלמיד שנדקר בצווארו נפצע קל ופונה על ידי פרמדיקים של מד"א ירקון לבית החולים מאיר בכפר סבר לקבלת טיפול רפואי. שוטרי תחנת גלילות הגיעו אל בית הספר, פתחו בחקירה ועצרו את החשוד בדקירה. הנהלת בית הספר היא שהזעיקה את המשטרה בעקבות האירוע החמור.

באירוע אלים אחר, בצפון, נפצע באורח קל נער בן 16 לאחר שנדקר בפלג גופו העליון במהלך קטטה במוסד חינוכי בכפר טובא-זנגריה. פרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים זיו בצפת.

אתמול בת"א: נעצרו נערות החשודות בתקיפה

אתמול נעצרו שתי נערות בנות 15 ו-16, לאחר שעל פי החשד היו מעורבות באירוע תקיפה של נערה בת 15 ונער בן 16 ביום חמישי האחרון בקניון דיזנגוף סנטר בת"א. על פי החשד, השתיים תקפו בעיקר את הנערה, ונערים נוספים שהיו במקום תקפו את הנער.

שני הנערים שהותקפו בילו בערב בקניון, כשהנער חבש על ראשו כובע היתולי של תחפושת. על פי החשד, כעשרה קטינים החלו להציק לו ולנערה שבילתה עמו, והשליכו את הכובע מהקומה השלישית לראשונה.

לאחר שהשניים ביקשו לעזוב את המקום וללכת, החלו הנערות החשודות וכמה קטינים נוספים, על פי החשד, לתקוף אותם - ופצעו אותם בפניהם. הם חבטו בהם, הכו ובעטו בהם. שתי החשודות נעצרו והועברו לחקירה בתחנת לב תל אביב.