חשד: שתי נערות תקפו נער ונערה בדיזינגוף סנטר

לא כך חשבו נער ונערה כבני 16 לסיים את הבילוי השגרתי בחופש הגדול בדיזינגוף סנטר שבת"א. קבוצת נערים ובראשן שתי קטינות תקפו את השניים במכות ובבעיטות, על פי החשד בגלל כובע היתולי שחבש הנער. שתיים מהקטינות נחקרות במשטרת לב ת"א

דיזנגוף סנטר, ארכיון (ישראבלוג)

מקרה נוסף של אלימות בקרב בני נוער: שתי צעירות בנות 15 ו-16 נעצרו על פי החשד במעורבות באירוע תקיפה של קטינה בת 15 ונער בן 16 ביום חמישי האחרון בקניון דיזנגוף סנטר בת"א. על פי החשד השתיים תקפו בעיקר את הנערה, וצעירים נוספים שהיו במקום תקפו את הנער.

המותקפים הם שני קטינים בני 15 ו-16 שבילו בערב בקניון כאשר אחד מהם חבש על ראשו כובע היתולי של תחפושת. על פי החשד, כעשרה קטינים החלו להציק לו ולקטינה שבילתה עמו, והשליכו את הכובע מהקומה השלישית לראשונה.

לאחר שהשניים ביקשו לעזוב את המקום וללכת, החלו הקטינות החשודות וקטינים נוספים על פי החשד, לתקוף אותם - ופצעו אותם בפניהם. הם חבטו בהם, הכו ובעטו בהם. שתי החשודות נעצרו לחקירה בתחנת לב תל אביב.

מהנהלת דיזנגוף סנטר נמסר בתגובה: "מדיניות האבטחה והביטחון בתחומי דיזנגוף סנטר נקבעת בהתאם להנחיות משטרת ישראל. בארוע התקיפה הוזעק קצין הבטחון של הבניין, אולם הנערים התוקפים הספיקו לברוח מהמקום. הקב"ט סייע לנערים שנפגעו וטיפל בהם עד הגעת צוות מד"א. הנושא מצוי בחקירת המשטרה ודיזנגוף סנטר יסייע באיתור התוקפים ככל שידרש".