הדריסה בנתניה: גליקסמן נשלח למעצר בית

תאונת הפגע וברח בנתניה: בית משפט השלום בפתח תקווה שחרר את יוחאי גליקסמן, שהסגיר עצמו בטענה שנהג ברכב וחזר בו, למעצר בית. המשטרה הודיעה כי סיימה את חקירתו, וכי בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בגין סיוע לאחר מעשה ועדות שקר. בתה של אלכסנדרה רובינוב ז"ל: "יכלו להשאיר אותו במעצר"

שוחרר למעצר בית. גליקסמן בהארכת המעצר (חדשות 2)

יוחאי גליקסמן, שהסגיר עצמו למשטרה בטענה שדרס את שלוש הנשים בתאונת הפגע וברח בנתניה לפני כשבוע וחצי, שוחרר היום למעצר בית למשך 20 יום. חוקריו הודיעו בדיון הארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה שחקירתו הסתיימה וכי בימים הקרובים יוגש נגדו כתב האישום. עם צאתו מהדיון אמר גליסקמן: "אני חף מפשע, האמת תצא לאור".

הדריסה בנתניה - הסיקור המלא:

שלוש נשים נדרסו למוות בנתניה

ראש עיריית נתניה: "כנראה שהדורס מסתתר עם אשתו"

הערכה: הדורס יצר קשר עם עורך דינו

בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

התאונה בנתניה: צעיר חשוד בהריגה

דודו של החשוד ב"פגע וברח" בנתניה: "למשטרה אין סיכוי למצוא את שושן"

אבל בדימונה: "הדורס פחדן - אבל ימצאו אותו"

בנה של אחת מהרוגות התאונה לדורס: "תסגיר את עצמך - או תברח רחוק"

בתה של אחת ההרוגות: "ראיתי את אמא מדממת על הכביש"

מעצרו של גליקסמן הוארך ב-6 ימים

במסגרת תנאי שחרורו, ישהה גליקסמן במעצר בית במשך עשרים יום, מחוץ לגבולות נתניה, וכן ייאסר עליו ליצור קשר עם מי מהמעורבים בפרשה. כעת מייחסים לו במשטרה עבירות של סיוע לאחר מעשה, עדות שקר ושיבוש מהלכי משפט. בימים הקרובים יוגש נגדו גם כתב אישום בפרשה.

אשתו של גליקסמן, חנה, הגיעה גם היא לדיון בבית המשפט. בסופו היא בירכה על ההחלטה ואמרה -"ידענו מההתחלה שהוא חף מפשע. לא מבינה מה לקח כל כך הרבה זמן".

לריסה זטלאווי, ביתה של אלכסנדרה רובינוב, שנהרגה בתאונה הגיבה להחלטה ואמרה: "מצער אותי שיש אנשים ששיבשו חקירה בתאונה הכל-כך קשה הזו. אני חושבת שהמשטרה יכולה להמשיך ולהחזיק בו במעצר, לפחות עד שכל התלונה תתבהר". במקביל, בני משפחותיהן של ההרוגות עודכנו היום במרחב שרון על מצבה של החקירה.

הבוקר הוחלט לסגור את הפיצוציה של החשוד המרכזי בתאונת הפגע וברח, שושן ברבי. שוטרי תחנת נתניה הגיעו לפיצוצייה ברחוב בן צבי בעיר כשהם מלווים באנשי רשות המיסים, ביטוח לאומי, פקחי איכות הסביבה, ואנשי משרד הבריאות ומשרד הפנים וסגרו את המקום לתקופה של 30 יום, לאחר שלא עמד בתנאי חוק רישוי עסקים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת