טבריה: 11 ק"ג אקסטזי נתפסו בחבילות פסטה

במשך כחודש ביצעו חוקרי היחידה המרכזית במשטרת הצפון מעקב אחר שני אחים מטבריה, שניסו להבריח לתוך ישראל כמות גדולה של אקסטזי אותה רצו להפיץ בצפון. כאשר ניסו למשוך את חבילות האוכל התמימות מתחנת המשטרה, הם נעצרו בידי החוקרים כשברשותם 11 ק"ג סם מסוג אקסטזי

היחידה המרכזית של מחוז הצפון במשטרה עצרה אתמול שני אחים, תושבי טבריה, בחשד לייבוא 11 ק"ג אקסטזי מהמזרח הרחוק. מעצרם של השניים התאפשר בעקבות פעילות סמויה של השוטרים, שנמשכה למעלה מחודש. במהלכה התחקו החוקרים אחר חבילות שהיו ממוענות לתושב טבריה, כאשר חבילות הפסטה והירקות המוקפצים התמימים התגלו כחבילות המכילות סמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מעצרם של האחים התבצע במהלך נסיעה בעיר טבריה, לאחר שהשניים באו לסניף דואר בעיר על מנת לקבל את החבילות. במשטרה חשדו כי החבילות שלקחו הכילו סמים, זאת בעקבות מעקב שנעשה אחר תכולתן, ועצרו את השניים. בבדיקה שנערכה התגלה כי אכן השניים ייבאו כמות גדולה של סמים בשווי של כמיליון שקלים. בנוסף החרימו השוטרים את כלי רכבם של שני האחים, אחד מהם חייל בשירות סדיר.

"אנו מתייחסים בחומרה רבה לניסיונות להבריח ולסחור בסמים, ונפעל במלוא העוצמה ועם כל הכוחות העומדים לרשותנו", כך אמר מפקד המחוז הצפוני ניצב רוני עטיה, ששיבח את עבודת החוקרים. "המטרה שלנו היא לתפוס את הסמים עוד בטרם יגיעו לידי סוחרי הסמים המקומיים ולהביא לדין את אלה המבריחים והסוחרים בסמים", הוסיף.