משפחת הנרצחת מבית שאן: "ידעו שהוא מתעלל בה"

גבר כבן בן 40 דקר הלילה למוות את אשתו לנגד עיניהם של שניים משלושת ילדיהם הקטנים. לאחר מכן שתה חומר דליק ונמלט מהמקום. שוטרים שמצאו אותו מנעו ממנו להצית עצמו והוא פונה לביה"ח במצב בינוני. בני משפחתה: "הוא התעלל בה וזה נגמר ברצח"

בני משפחתה של האישה שעל פי החשד נרצחה הלילה על ידי בעלה בבית שאן, מביעים היום כעס על הבעל ועל בני משפחתו. בשיחה עם חדשות 2 אמרו בני המשפחה: "כולם ידעו שהוא מתעלל בה ופוגע בה. היא התלוננה בעבר פעם אחת, ואפילו הוגש כתב אישום, אבל זה קרה הרבה יותר מפעם אחת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האישה שנדקרה הלילה למוות, בת 33, נרצחה על פי החשד על ידי בעלה בביתם ברחוב אנדרה ללוש בעיר לעיני שניים משלושת ילדיהם הקטנים של בני הזוג. לאחר מכן נמלט הבעל מהמקום וניסה לשים קץ לחייו. הוא פונה לביה"ח במצב בינוני.

בני המשפחה הוסיפו בשיחה עם חדשות 2: "כולם ידעו שהוא מתעלל בה ופוגע בה. היא התלוננה בעבר פעם אחת, ואפילו הוגש כתב אישום, אבל זה קרה הרבה יותר מפעם אחת".

עוד סיפרו בני המשפחה כי הנרצחת רצתה להתלונן אבל הרתיעו אותה. "אמרו לה שבית שאן זה מקום קטן, ועדיף שהיא לא תתלונן הרבה כי זה יעשה בושות למשפחות", סיפרו. אז עכשיו, "זה נגמר ברצח".

הבעל ניסה להתאבד

שכניהם של השניים הזעיקו למקום את המשטרה ואת כוחות ההצלה. פרמדיקים של מד"א מרחב גלבוע שהגיעו לזירה מצאו את האישה כשהיא דקורה בפלג גופה העליון. הם ביצעו בה פעולות החייאה אף לבסוף נאלצו לקבוע את מותה.  

לאחר שדקר את אשתו נמלט החשוד במעשה לעבר בית העלמין בעיר, שם ככל הנראה שתה חומר דליק בניסיון להתאבד. כשהגיעו שוטרים למקום ניסה האיש להצית את עצמו, אך הם מנעו זאת ממנו. הוא פונה לבי"ח העמק בעפולה, שם הוא מאושפז תחת השגחה במצב בינוני. במשטרה בודקים חשד כי הגבר היה שיכור בשעת האירוע.

לבני הזוג שלושה ילדים, בני 9, 12 ו-14. בשעת הרצח נכחו בדירה שני הילדים הקטנים. הילד הבכור שהה באותה שעה בפנימייה. הילדים הועברו לטיפול רשויות הרווחה. לאחר הרצח הגיעו למקום בני משפחתה ההמומים של האם, ושכנים רבים התקהלו סביב הבית. 

בשנים האחרונות לא ידוע על היסטוריה של אלימות בתוך המשפחה, אך בשנת 2006 הגישה האישה תלונה נגד בעלה. בעקבות התלונה הוא נעצר והוגש נגדו כתב אישום, אך לבסוף סגר בית המשפט את התיק. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות הרצח.