חשד: התחזה לחולה סרטן ועקץ את חבריו לעבודה בעשרות אלפי שקלים

גבר בן 30 מרמת גן הוכיח כי אין גבול לחמדנות. הוא התחזה לחולה סרטן במקום עבודתו במשך כחצי שנה והוציא מחבריו לעבודה עשרות אלפי שקלים בתרומות ובהלוואה. על מנת לסייע "להבראתו" ערכו לו החברים ערב התרמה מיוחד ואף הפרישו כל חודש סכום ממשכורתם כתרומה. הוא נעצר וקשר את עצמו למעשה

עקץ את חבריו בעשרות אלפי ש"ח (רויטרס)

לא יאמן: בלשי מפל"ג הונאה בת"א עצרו גבר בן 30 מרמת גן אשר חשוד כי התחזה במשך חצי שנה במקום עבודתו כחולה סרטן, והוציא במרמה מחבריו לעבודה עשרות אלפי שקלים בתרומות ובהלוואות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סגן ניצב מאיר כהן, ראש מפל"ג הונאה תל אביב, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי באחד מהמקרים אף נערך ערב התרמה לחשוד שאורגן עבורו על ידי חבריו לעבודה על מנת לסייע לו ב"טיפולים". כמו כן, בחודשים לאחר האירוע הפרישו כל העובדים בחברה סכום קבוע עבור החשוד מתוך תלוש המשכורת שלהם. בנוסף, קיצץ החשוד את שערו על מנת לדמות את מראהו לאדם שעובר טיפולי כימותרפיה.

החשוד הוא מנהל סניף בסוכנות ליסינג והשכרת רכבים ועובד בחברה במשך שנים. במשטרה חושדים כי הגבר התחזה לחולה במחלת הסרטן תוך כדי שהוא מזייף מסמכים רשמיים מבית החולים תל השומר. על פי החשד הוא הגיע למקום עבודתו כשעליו ציוד רפואי המסייע לו, לכאורה, בהתמודדות עם המחלה. לפי החשד, הגבר ניצל את הגישה למקום עבודתה של אשתו שמועסקת כאחות בבית החולים תל השומר על מנת להשיג חלק מהציוד הרפואי והחתימות המזויפות, כל זאת ללא ידיעת האישה.

התגנב לבית החולים כשחבריו הגיעו לבקר

מהחקירה שניהלה מפקח אילנה סתיו ממפל"ג ההונאה עולה כי החשוד הצליח להתל בחבריו לעבודה שבאו לבקרו בבית החולים וניצל את התגוררותו בסמוך לתל השומר. מהחקירה עולה כי כשחבריו לעבודה באו לבקרו הוא טען כי הוא בבדיקות, מיד אחר כך לבש חלוק בית חולים בביתו, נסע אל בית החולים ונכנס למחלקה האונקולוגית.

בחקירתו קושר עצמו החשוד לטענות המיוחסות לו ובמשטרה בודקים כעת האם בוצעה ההונאה הזו במקומות נוספים בהם עבד החשוד.