מצלמה סמויה תיעדה: מטפלת בת 24 התעללה בחולה סיעודית בה טיפלה

בני משפחתה של אישה בת 64, חולה סיעודית, תושבת רמלה, זיהו שינוי בהתנהגותה והתקינו מצלמות נסתרות בביתה. הסרטונים שצולמו אימתו את חששותיהם - הצעירה המולדובית שטיפלה בה היכתה והזניחה אותה. העובדת, בת ה-24, נעצרה אתמול ותובא היום לדיון בהארכת מעצרה

המטפלת תועדה מתעללת. ארכיון (חדשות 2)

משטרת רמלה עצרה אתמול צעירה מולדובית בת 24, המטפלת באישה סיעודית בת 64, אחר שתועדה במצלמות סמויות תוקפת ומזניחה אותה. בין היתר, נראתה העובדת מכה את הקשישה, דוחפת לפיה כף בכוח, וסותמת את פיה כשהיא זועקת בכאב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בני משפחתה של הקשישה, שהבחינו בשינוי בהתנהגותה, החליטו להתקין בביתה מצלמות נסתרות - שאישרו את חששותיהם. עוד תועד במצלמות כיצד הזניחה העובדת את בריאותה של הקשישה, לאחר שהזריקה תרופות לחיתולה של האישה, במקום לגופה.

העובדת נעצרה ונחקרה, ותובא היום לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בראשון-לציון.

מקרה דומה - רק בשבוע שעבר

עובדת זרה מנפאל, שטיפלה בשנתיים האחרונות בקשיש ניצול שואה בן 84, נעצרה רק בשבוע שעבר, בחשד שהכתה אותו. מעשיה של המטפלת הזרה, בת 34, נחשפו רק לאחר שבני משפחתו של הקשיש, המתגורר ברמת גן, התקינו בביתו מצלמות נסתרות - שתיעדו את מעשיה.

בני המשפחה הציבו בדירתו מצלמות אבטחה ולאחר שצפו בהקלטות, נחרדו לגלות כיצד נהגה המטפלת בקשיש. עם התיעוד שבידיהם, ניגשו בני משפחתו של הקשיש לתחנת המשטרה. חוקרי מרחב דן עצרו את המטפלת בחשד להתעללות.