צפו: מארב לתפיסת חשוד בייבוא סם

כך ייעשה למי שחשוד בייבוא סמים: בלשים סמויים טמנו מלכודת לחשוד בייבוא קוקאין נוזלי בשווי כשלושה מיליון שקלים, לאחר שבלדרים תושבי בוליביה, נעצרו בארץ כשבגופם הסם. שוטרי ימ"ר תל אביב ערבו לחשוד בהזמנה, ואחד מהם אף התחפש לאישה, לאחר שהתברר כי אחד הבלדרים הוא טרנסג'נדר. צפו בפעולה

שעות ארוכות המתינו בלשים סמויים של ימ"ר ת"א ליד מלון בתל אביב, כדי לתפוס חשוד בייבוא סם מסוג קוקאין נוזלי, בשווי של כשלושה מיליון שקלים. שני בלדרים, תושבי בוליביה בשנות העשרים לחייהם, נחתו בנתב"ג כשבגופם הסם המסוכן, ונעצרו מיד.

אחרי המקרה הזה, החלו במשטרה בתכנון מארב למזמין הסם, ולא חסכו בפרטים. לאחר שגילו כי אחד הבלדרים הוא טרנסג'נדר, הלבישו את אחד השוטרים בבגדי אישה, זאת כדי לא לעורר את חשד המזמין. לאחר תצפית של כמה שעות, חיכו הבלשים לרגע הנכון - והתנפלו על החשוד בייבוא.

קרובי משפחתו של העצור, דהאש אבו עתייק, תושב תל שבע בן 23, טענו בבית המשפט כי מדובר בטעות, וכי החשוד מעולם לא עסק בייבוא סמים. אחד מחבריו טען שנעצר כיוון שהוא בדואי. המשפט מתנהל בימים אלה, ואם יורשע אבו עתייק, הוא עשוי להישלח ל-20 שנות מאסר, בגין ייבוא סם מסוכן.