חשד: המשפצים גנבו מהמרפאה מאות שיני זהב

סיפור עם שיניים: שני פלסטינים עוכבו בתל אביב לאחר שברשותם נמצאה שקית עם מאות שיני זהב ומטבעות כסף וזהב. מבדיקה נמצא כי השניים משפצים מרפאת שיניים סמוכה, והם גנבו משם את הזהב והכסף

הזהב שנתפס ברשותם, היום (דובר המשטרה)

שני פועלים פלסטינים שעבדו בשיפוץ מרפאת שיניים בתל אביב חשודים שגנבו מהמקום מאות שיני זהב, וגם מטבעות זהב וכסף עתיקים שאוכסנו במקום. תחילה טענו השניים כי הם קיבלו את הזהב במתנה, אבל כשהשוטרים איתרו את בעל המרפאה הוא סיפר כי השיניים והמטבעות נגנבו ממנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השניים עזבו את המרפאה, הממוקמת במרכז תל אביב, ולאחר שהתנהגו בצורה מחשידה ברחוב אלנבי בעיר עיכבו אותם שני שוטרים. בבדיקה המשטרתית שהתנהלה ביס"מ ובמרחב ירקון בפיקודו של יהודה דהן נמצא כי מדובר בשני פלסטינים עם אישורי כניסה לישראל, שמתפרנסים משיפוץ מרפאת שיניים בעיר.

ברשותם נמצאה שקית שהכילה מאות שיני זהב וכן מטבעות כסף עתיקים. לשאלת השוטרים ציינו כי בעל המרפאה אישר להם לקחת את הזהב, אך השוטרים שהבחינו בכמות הגדולה החליטו לאתרו וזה סיפר להם כי השיניים והמטבעות נגנבו ממנו.

הרופא הוסיף כי חלק מהשיניים קיבל בירושה מאביו, שהיה אף הוא רופא שעסק בתחום, ואת המטבעות הוא אוסף בעצמו. השלל הגנוב הוחזר לרופא, ונגד הפלסטינים נפתחה חקירה בחשד לגניבה.