בגלל אלכוהול? בן 60 נדקר על ידי חברו בחיפה

גבר כבן 60 נדקר על ידי חברו ונפצע בינוני בשכונת הדר הכרמל בחיפה. מהמשטרה נמסר כי הרקע למעשה הוא ככל הנראה שכרות. במקביל, במהלך קטטה בין צעירים בחוף הכרמל הלילה נדקר צעיר כבן 23. המשטרה חוקרת את שני המקרים

דקר את חברו, אילוסטרציה (חדשות 2)

גבר כבן 60 תושב חיפה נדקר הלילה על ידי חברו כבן ה-40 בשכונת הדר הכרמל בעיר. מהמשטרה נמסר כי כשהגיעו למקום השניים היו שיכורים, וזהו ככל הנראה הרקע למעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנדקר פונה במצב בינוני לבית החולים רמב"ם בעיר והמשטרה עצרה את החשוד במעשה לחקירה, ותבקש להאריך את מעצרו מאוחר יותר בבית משפט השלום בחיפה.

במקביל, סמוך לשעה 03:00 לפנות בוקר פרצה קטטה בין מספר צעירים בחוף לבנון בכנרת. כתוצאה מהקטטה נדקר צעיר כבן 23 מכפר כנא ופונה לבית החולים פוריה בעיר כשהוא במצב קל. הרקע למעשה הוא ככל הנראה בריונות. משטרת הגולן פתחה בחקירת האירוע.

אתמול: גבר ואישה נפצעו מדקירות בחיפה

אישה וגבר נפצעו אתמול בבוקר באורח בינוני וקשה, לאחר שנדקרו במהלך סכסוך שהתפתח עם גבר נוסף. השניים פונו לבית החולים רמב"ם בחיפה לקבלת טיפול.

בשעות הבוקר הגיע גבר בשנות ה-40 לחייו לבית אשתו, שחיה בנפרד ממנו ברחוב גאולה בחיפה. חקירה ראשונית של המשטרה מעלה כי בין הגבר לבין גבר אחר שהיה בדירה התפתח ויכוח, בו הייתה מעורבת גם האישה.

התוצאה הייתה קשה - הגבר שהיה בדירה דקר את הבעל ופצע אותו קשה. האישה נפצעה מדקירות אף היא, וצוותים של מד"א שהוזעקו למקום פינו את האישה במצב בינוני לבית החולים רמב"ם בעיר. המשטרה עצרה את החשוד במעשה והוא נלקח לחקירה. מהמשטרה נמסר כי שני הגברים בתקרית מוכרים לרשויות.