חשד לרצח בשפלה: שתי גופות נמצאו ברכב שרוף

גופותיהם של שני גברים מהצפון המוכרים למשטרה התגלו במכונית שעלתה באש סמוך לרמלה. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך בין עבריינים. לא ברור האם נרצחו במקום או הובאו לשם‎

שתי גופות נמצאו הלילה (רביעי) במכונית שרופה בשטח חקלאי סמוך לתחנת כוח ליד מפעל נשר בסמוך לכביש 6. כוחות משטרה נמצאים במקום ובשלב זה נבדק החשד לרצח. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע החל כשצוות כיבוי שנקרא למקום בעקבות דיווח של עד ראייה על עשן, זיהה את הרכב השרוף תחת גשר בכביש. במהלך פעולות הכיבוי זוהו הגופות וכוחות נוספים נקראו לזירה. מהמשטרה נמסר כי הגופות הועברו למכון לרפואה משפטית לשם זיהוי ובדיקת כל כיווני החקירה האפשריים. החקירה הוטלה על היחידה המרכזית של מחוז מרכז, ממנה נמסר כי כל כיווני החקירה נבדקים בשלב זה.

על פי ההערכה המודיעינית, הקורבנות הם שני גברים מאזור הצפון, המוכרים למשטרה ושייכים לארגון פשיעה מוכר. מבדיקה ראשונית עולה כי הרקע הוא סכסוך בין עבריינים. עוד נבדק היכן בוצע החיסול: האם השניים נרצחו סמוך לתחנת הכוח, או שמא במקום אחר ורק הובאו לשם לאחר מכן.

מפקד מרחב שפלה, תנ"צ יהודה בן עטר סיפר כי "סמוך לשעה 10 בלילה התקבלה קריאה על אירוע של שריפת רכב באזור מפעל נשר בעיר רמלה. כוחות משטרה שהגיעו למקום הבחינו ברכב שעולה באש. לאחר השתלטות על השריפה התברר כי ברכב נמצאות שתי גופות שבשלב זה זהותן עדיין נבדקת".

צוותי כיבוי אש השתלטו על השריפה (דוברות כב"ה איילון)

מוקדם יותר השבוע התרחש רצח נוסף בשפלה כשכוחות משטרה הוזעקו לדירת מגורים בראשון לציון ומצאו בה אישה בת 44 עם פצעי דקירה. צוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותה של האישה ודקות ספורות לאחר מכן נמצא גם הבעל לאחר ששם קץ לחייו בגינה ציבורית סמוכה.