הפגע וברח בנתניה: נעצר חשוד נוסף

המשטרה עצרה גבר בשנות ה-30 בחייו בחשד שהיה מעורב בתאונה הקטלנית שגבתה את חייהן של שלוש נשים בנתניה. בהמשך היום הוא יובא לחקירת המשטרה וייבדק האם ישב לצד ברבי בזמן הדריסה. אתמול טענו במשטרה: נמצאה הוכחה חד משמעית לכך שברבי נהג ברכב הפוגע

התפתחות בחקירת תאונת הפגע וברח בנתניה בשבוע שעבר: המשטרה עצרה הבוקר בעיר חשוד נוסף בשנות ה-30 לחייו, בחשד למעורבות בתאונה בשדרות בן צבי, בה נהרגו שלוש נשים בנות משפחה אחת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשוד, יועבר בהמשך היום לחקירה במשטרה זאת בניסיון לבדוק את מידת מעורבותו בתאונה הקטלנית. בנוסף ינסו החוקרים לבדוק האם החשוד ישב לצדו של שושן ברבי בזמן הדריסה - ונמלט גם הוא מיד לאחר המקרה.

אתמול פורסם לראשונה במהדורה המרכזית כי לטענת המשטרה נמצאה הוכחה חד משמעית לכך שברבי נהג ברכב הפוגע בזמן התאונה. לדברי השוטרים, מדובר בראייה חותכת שלא ניתן לסתור אותה, ובזכותה אפשר לראות ולהבין בדיוק מי נהג באאודי השחורה באותו הלילה. לא מדובר בדגימת DNA ולא בעדות מאנשים בשטח.

החוקרים בצוות החקירה המיוחד במשטרת מרחב השרון, מחכים לעמת את ברבי עם הראייה ולראות האם גם אז הוא ימשיך לדבוק בגרסתו.

שושן ברבי מובל לבית המשפט (חדשות 2)

"זה יותר כואב לי מכל דבר בעולם"

בית המשפט האריך שלשום ב-10 ימים את מעצרו של ברבי. "זה יותר כואב לי מכל דבר בעולם. חבל שזה קרה, למרות שזה קרה עם האוטו שלי. הלוואי שלא ידעו צער בחיים יותר", אמר ברבי בדיון.

ברבי, שנתפס במקום המחבוא בנתניה לאחר שלושה ימים, המשיך להכחיש את החשדות הכבדים המיוחסים לו בתוקף. "המשטרה תביא את הנהג ואתם תראיינו אותו עוד", אמר לעיתונאים והוסיף: "אני סומך על המשטרה שתעשה את העבודה שלה".