חגיגת בר המצווה הסתיימה בדקירות וגז מדמיע

חבורת צעירים מדימונה שהוזמנה למסיבה בר-מצווה חגגה קצת יותר מדי. על פי החשד, השתכרו הצעירים וניסו להוציא מאולם האירועים בקבוקי שתייה חריפה. כשנתקלו בסירוב מצד בני המשפחה ביקשו החשודים "לסגור חשבון" באמצעות אולר וגז מדמיע

החגיגה הסתיימה בקטטה. אילוסטרציה (AP)

כל נער מקווה שאת בר המצווה שלו איש לא ישכח, אבל ספק אם כך רצה נער מדימונה שיזכרו את החגיגה שלו בהגיעו לגיל מצוות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ביום חמישי האחרון נערכה באחד מאולמות האירועים בעיר הדרומית חגיגת בר מצווה, בה השתתפו בין היתר גם כמה מחבריי אחיו של הנער. בסך הכל מדובר בחמישה צעירים, בהם גם שני קטינים בני 17, ששתו כולם אלכוהול במשך האירוע והשתכרו לקראת סופו. על פי החשד הם ניסו להגניב מחוץ לאולם בקבוקי שתייה חריפה.

אחד מבעלי האולם ביקש מהחבורה השיכורה להחזיר את האלכוהול ובין הצדדים התפתח ויכוח, כשבני המשפחה הפצירו גם הם בחוגגים להשיב את הבקבוקים. בסופו של דבר נעתרו הצעירים לבקשה, אך איימו על פי החשד על בני המשפחה: "אנחנו עוד נפגוש אתכם".

בסוף האירוע הזמינו החמישה מספר צעירים נוספים, ויחד המתינו לבני המשפחה ששבו מהשמחה לביתם. בין הנצים התפתח תחילה עימות מילולי, אך זה גלש במהרה לפסים אלימים. על פי החשד, תקפו כמה מהצעירים את בני המשפחה באמצעות אולר וגז מדמיע. שלושה מהם נזקקו לטיפול רפואי ושוחררו מבית החולים באותו היום.

"הגענו למקום בעקבות קריאה למוקד", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק דורון אלוני, ראש מחלקת חקירות ומודיעין במשטרת דימונה. "לאחר מעצרו וחקירתו של אחד הקטינים הגענו לעוד מספר צעירים באותו הלילה וביצענו חמישה מעצרים. מספר ימים לאחר מכן איתרנו עוד חשודים שהשתתפו בקטטה, מרביתם ללא עבר פלילי". עוד הוסיף רפ"ק אלוני כי כתבי אישום נגד שלושה מהמעורבים יוגשו בימים הקרובים.