7 עצורים בקרב על עמדת שמירה של אתר בנייה ליד הבורסה בר"ג

שבעה צעירים בני 19 עד 25 מהדרום נעצרו אמש בחשד שאיימו על חייו של שומר סודני באתר בנייה ברמת גן. על פי החשד השבעה הגיעו למקום כשהם חמושים בגז מדמיע, אלות ושלשל אות ברזל והניסו את השומר. הם נעצרו ויובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם. הרקע לאירוע: סכסוך בנושא איוש עמדות שמירה בעיר

הסכסוך באתר הבנייה הסתיים ב-7 עצורים (AP)

המשטרה עצרה אמש שבעה צעירים בני 19 עד 25 מהדרום לאחר שאיימו על חייו של שומר אתר בנייה ברחוב תובל ברמת גן, סמוך למתחם הבורסה. השבעה חשודים בסחיטה באיומים, קשירת קשר לביצוע פשע והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע החל אמש בשעות הערב, אז הגיעו החשודים לאתר הבנייה כשהם חמושים בגז מדמיע, אלות ושרשראות ברזל - והפצירו בשומר ממוצא סודני שהיה במקום לעזוב את המקום. השומר המבוהל נמלט וצלצל למנהל האחראי עליו, זה הזמין את המשטרה שהגיעה במהרה לאתר.

שוטרי יס"מ בילוש וסיור מרחב דן הגיעו זמן קצר לאחר מכן למתחם. הצעירים הבחינו בשוטרים, זרקו את נשקיהם והחלו להימלט. בתום מרדף קצר הם נעצרו על ידי השוטרים. כעת מעריכים החוקרים כי הרקע לאירועים הוא סכסוך בנושא איוש עמדות השמירה באתרי הבנייה השונים בעיר. החשודים יובאו במהלך היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א.