עדות ממקום המסתור: "ידענו ששושן מסתתר כאן במשרדים"

יממה לאחר מעצרו של שושן ברבי, מתברר שרבים ידעו שהחשוד ב"פגע וברח" בנתניה מסתתר באזור התעשייה בעיר. "ידענו אבל לא דיווחנו", מתוודה אחת העובדות בשיחה עם חדשות 2. אמו של שושן: "זה יכול לקרות לכל אחד"

פרטים חדשים בפרשת ה"פגע וברח" בנתניה: אחת העובדות בבניין המשרדים באזור התעשייה בנתניה מספרת כי לאנשים שעבדו במקום היה ידוע ששושן ברבי, החשוד בדריסתן למוות של שלוש נשים קרובות משפחה, מסתתר באזור - ואף קיבל סיוע ממספר אנשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כולם ידעו במשרד שמדובר בו", אומרת העובדת בראיון בלעדי לחדשות 2. "לא דיווחנו כי לא ראינו אותו פיזית בעיניים. הייתה כאן תחושה שאדם שהרג שלוש נשים מסתובב כאן, ולא ממש יהיה לו אכפת להרוג עוד אחד. אני ממש מפוחדת", הוסיפה.

מעצרו של ברבי ושל עוד שני בני אדם החשודים במעורבות בדריסה הוארך מוקדם יותר היום בתשעה ימים. לדיון הגיעו בני משפחתו של ברבי שטענו כי הוא כבר למעשה הורשע. "אני מצטערת ומתאבלת איתם", אומרת ברבי בשיחה עם חדשות 2. "אנשים שהלכו מסכנים לעולמם, אבל זה יכול לקרות לכל אחד. האסון היה בכוונה?"

"יש על שושן עליהום גדול", אמר הערב לחדשות 2 בן דודו של ברבי, חזי ראובן, ששוהה במעצר בית. "פותחים איתו את כל המהדורות בטלוויזיה וברדיו ועל מה? חמש שנים לא היה לו אפילו תיק אחד על עבירת תנועה. המשפחה שלנו גם נפגעה ולאף אחד לא אכפת".