בן דודו של ברבי: "שושן נעצר? למשטרה היה מזל"

חזי ראובן, אחד החשודים בסיוע לשושן ברבי, ממשיך לטעון כי אין לקרוב משפחתו שום קשר לאירוע. "יוחאי גליקסמן הודה, אבל לוחמה פסיכולוגית הפכה לו את הראש", הוא אומר. רעייתו של גליקסמן: ברור למשטרה מי אשם

יממה לאחר מעצרו של שושן ברבי, ממשיכים בני משפחתו לדבוק בגרסה לפיה לא הוא היה הנהג שפגע וגרם למות שלוש הנשים בנתניה. "בעזרת השם הצדק ייצא לאור", אומר הערב בן דודו של ברבי, חזי ראובן, בריאיון לתכנית "שש עם סיוון רהב מאיר". "יוחאי גליקסמן בא והודה שהוא נהג ברכב".

אתמול, שוחרר ראובן למעצר בית בן חמישה ימים - אך המצוד המשטרתי אחריו נמשך. "הגיעו אליי הביתה 50 שוטרים והפכו לי את הבית עם צו חיפוש, אני רגיל לדברים כאלה אבל לא ציפיתי לכמות כזו של כוחות", משחזר ראובן.

"שושן ברח בגלל התקשורת"

ראובן אף הכחיש את טענותיה של חנה גליקסמן, אשתו של יוחאי, לפיה הגיע ברבי לביתו ודחק בו ללכת ולהסגיר את עצמו למשטרה. "אשתו ישר יצאה לתקשורת להתראיין בכל מקום. הוא לא נהג ברכב וזה ידוע, אין סיכוי שבנאדם נשוי בן 26 יילך סתם למשטרה ויגיד להם שהוא נהג", הוא טוען.

"יש על שושן עליהום גדול", הוסיף בן הדוד. "פותחים איתו את כל המהדורות בטלוויזיה וברדיו ועל מה? חמש שנים לא היה לו אפילו תיק אחד על עבירת תנועה. המשפחה שלנו גם נפגעה ולאף אחד לא אכפת".

מיד לאחר התאונה, דאג ראובן לצאת לכלי התקשורת בהצהרה שלעולם המשטרה לא תצליח לשים את ידה על שושן ברבי, טענה שהופרכה אתמול. "יש פוקסים בחיים", סיכם, "וזה היה פוקס של המשטרה שהצליחה לעצור אותו".

בא-כוחו של גליקסמן: כולם יודעים מה קרה

בתגובה לטענות של ראובן, אמר עו"ד בועז קניג המייצג את יוחאי גליקסמן, כי אין שחר בגרסה זו. "כל הראיות מצביעות על כך שמרשי לא היה בזירה. שושן הגיע אליו הביתה באותו ערב ודרש ממנו להתייצב במשטרה. זה ברור לכולם וגם למשטרה", אמר.

עו"ד קניג הוסיף כי דקות לאחר תחילת החקירה, הבינו השוטרים לא גליקסמן היה זה שנהג ברכב והפסיקו את החקירה. "אף אחד לא ידע שמדובר בשלוש נשים שנהרגו, ויוחאי אפילו לא ידע באיזה צד הרכב נפגע, במי הוא פגע ובכמה אנשים".