חצה את הקווים: שוטר בדימוס חשוד בפריצות לבתי מלון

שוטרי משטרת ת"א לא האמינו למראה עיניהם - החשוד כשודד הסדרתי של חדרי יוקרה בבתי מלון התגלה כרב פקד בדימוס. לפי החשד, השוטר לשעבר נהג לעקוב אחרי אורחי בתי המלון ופרץ לחדריהם לאחר שעזבו את המקום. במשטרה חושדים: למד את שיטת הפריצה בזמן שירותו

השתמש בידע כדי לגנוב? ארכיון (חדשות 2)

חצה את הקווים: שוטרי משטרת תל אביב אשר עצרו את החשוד כפורץ הסדרתי לחדרי יוקרה בבתי מלון בעיר לא האמינו למראה עיניהם. החשוד בגניבות המרובות הוא קולגה לשעבר שלהם - רב פקד (בדימוס). כך פרסם הבוקר העיתון "מעריב".

לפי החשד, לובש המדים לשעבר ניצל את הידע שרכש כשוטר ופרץ אל בתי מלון בתל אביב בתשעה מקרים שונים. שיטת העבודה הפשוטה של השוטר, לכאורה, כללה "בעיטת סוס" בדלתות של חדרי יוקרה בבתי מלון וריקון החדרים מחפצים בעלי ערך.

בסרטוני אבטחה שתיעדו את הפריצות במלונות הרודס, קראון פלזה ושרתון, נצפה השוטר בדימוס כמי שעוקב אחר אורחים בבית המלון, מחכה שייצאו מחדרם ואז עוקר את דלתות החדרים בסגנון שנצפה בדרך כלל בסרטי פעולה. בלשי תחנת תל אביב זיהו באחד האירועים את השוטר לשעבר וביצעו את המעצר.

אתמול שוחרר השוטר למעצר בית, בניגוד לבקשת המשטרה, לאחר ששופטת מעצרים החליטה כי פריצה לחדרי מלון איננה עבירה שיש בגינה מסוכנות לציבור.