שלב אחר שלב: כך לכדה המשטרה את שושן ברבי

אחרי שלושה ימים בהם הצליח להתחבא החשוד בדריסתן למוות של שלוש הנשים בערב שבת בנתניה, אמש הוא נתפס באזור התעשייה בנתניה. כעת מתברר כי מעקב צמוד של המשטרה, מידע מודיעיני ושיחות טלפון של ברבי הובילו לתפיסתו. גם לאחר שנתפס כשהוא פצוע קל ותשוש הוא ממשיך לטעון כי לא נהג ברכב בשעת התאונה

שושן ברבי, החשוד המרכזי בתאונת הפגע וברח בנתניה בסוף השבוע האחרון יובא היום להארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה. בתום שלושה ימים של מצוד, נלכד אמש ברבי לאחר שכחמישים שוטרים ממרחב השרון צרו עליו במחסן גרוטאות השייך למשפחתו באזור התעשייה של נתניה. כשהבחין בכוחות ניסה ברבי להימלט וקפץ מהקומה השנייה במבנה, מה שגרם לפציעה קלה בידו.

עם הגיעו לתחנת המשטרה בכפר סבא הכחיש ברבי את החשדות שלפיהם נהג ברכב הפוגע. יחד עם ברבי נעצרו שני בני אדם נוספים, החשודים שסייעו לו להסתתר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המבצע לעצירתו של שושן ברבי החל אתמול בשעות הצהריים, אז הגיע למשטרה מידע מודיעיני לפיו ברבי מבצע שיחות טלפון ממשרד של קרוב משפחתו בו הוא מסתתר באזור התעשייה בנתניה. כוחות גדולים של המשטרה הוזעקו למקום בעקבות המידע המודיעיני והחלו לכתר את המבנה. כוחות משטרה נכנסו למבנה ועלו לקומה השנייה שם נתקלו בדלת כבדה נעולה.

אז ככל הנראה, הבחין בברבי בכוחות המשטרה שצרים עליו והחליט לנפץ את אחד החלונות ולקפוץ מהקומה השנייה. כתוצאה מהנפילה נפצע ברבי באורח קל. כוח הפריצה המשטרתי נכנס לחדר בו שהה ברבי אך מצא אותו ריק.

השוטרים המשיכו לסרוק את המתחם ומצאו את החשוד בדריסה כשהוא שוכב פצוע ומותש בין מדפים במחסן של אולם חתונות. כמה דקות מאוחר יותר כבר היה ברבי בחדר החקירות של משטרת מרחב השרון. שם הוא הכחיש כי הוא נהג ברכב האאודי שדרס למוות את שלוש הנשים, אלכסנדרה רובינוב, בת דודתה סבטלנה יגודייב ובתה שושנה. במשטרה מקווים כי דגימות הדנ"א שנלקחו ממכוניתו של ברבי מיד לאחר התאונה, יוכיחו כי הוא נהג ברכב ואף היה תחת השפעת אלכוהול.מיפוי מודיעיני סייע ללכידה

המידע המודיעיני שחשף את מיקומו של ברבי הגיע בעקבות מיפוי שערכה המשטרה לבני משפחתו וחבריו של העבריין שנלכד. במקביל נערכו פשיטות על בתים של מקורביו והושמו האזנות על מכשירים ניידים רבים. במשטרה המתינו לטעות של ברבי, שאכן הגיעה אתמול לאחר שהוא ביצע שיחות טלפון ממשרד של קרוב משפחתו באזור התעשייה בנתניה.

במשטרה חושדים כי ניצה ברבי, אשתו של החשוד, שהתה עימו במקום מחבואו לפני שהגיע לחדר המיון בבית החולים "לניאדו" בטענה שהיא כורעת ללדת. גורם בכיר במשטרה המעורה בפרטי החקירה, סיפר כי מצבה המשפטי של ברבי קשה מאוד, משום שהיא מוגדרת כ"מוח" מאחורי בריחתו של בעלה שושן. "אחרי התאונה הוא הגיע אליה והם תיאמו גרסאות", אמר הקצין הבכיר, שהוסיף כי ברבי הייתה זו שהפעילה לחץ על יוחאי גליקסמן להגיע לתחנת המשטרה ולהסגיר עצמו.

שושן ברבי נתפס: סיקור מיוחד

הדורס ברבי נעצר בבניין בנתניה

צפו: כאן נתפס שושן ברבי

קצין המשטרה: "הוא לא התנגד - לא היה לו סיכוי"

המשפחות: מקוות שעכשיו ייעשה צדק