שושן ברבי: "לא נהגתי ברכב הפוגע"

החשוד בדריסת שלוש הנשים לפני ארבעה ימים בנתניה והפקרתן, אמר לפרקליטו שביקר אותו בתחנת המשטרה כי לא הוא זה שאחז בהגה בליל התאונה. אמש הוא נלכד בתום מבצע משטרתי במחסן נטוש באזור התעשייה בעיר

שושן ברבי, החשוד בדריסת שלוש הנשים בנתניה שנלכד אמש, טען עם הגיעו לתחנת המשטרה בכפר סבא: "לא נהגתי ברכב". בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הוסיף עורך דינו דוד יפתח ששוחח איתו למשך מספר דקות כי "הוא לא חש בטוב, וממה שהצלחתי להבין ממנו הוא טוען באופן חד-משמעי שהוא לא היה הנהג". מחר יובא ברבי לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה הביעו הערב דאגה מהעובדה שהצליחו לעצור את ברבי רק לאחר שלושה ימים, בהם ככל הנראה התנדפו עכבות האלכוהול מגופו. "קיבלנו מידע מודיעיני על מיקום המסתור שלו, התבייתנו על המבנה בו שהה ובעזרת נחישות ודבקות במשימה של השוטרים - הוא נעצר", כך סיפר מפקד תחנת נתניה נצ"מ אלון אריה, שהיה מופקד על המבצע המורכב. במהלך המרדף שהתנהל אחריו, קפץ ברבי מהקומה השלישית במבנה בו שהה ונפצע קל בידו.

"אף אדם לא יכול לעמוד מול מערכת", הוסיף קצין המשטרה, "הוא היה במקום מסוים, ניסה להימלט אך דלקנו בעקבותיו. מצאנו אותו מסתתר ולא היה לו שום סיכוי. אנו מעריכים שהוא שהה שם לא מעט זמן, אך לא יודעים אם עשה זאת מאז אירעה התאונה". מלבד ברבי עצמו, עצרו השוטרים שני חשודים נוספים בשנות ה-30 לחייהם, קרובי משפחתו, בחשד שסייעו לדורס להסתתר.

בני המשפחות הודו למשטרת ישראל

האבל הכבד שפקד את משפחות רובינוב ויגודייב בעקבות דריסתן למוות בליל שבת, הוקל אולי מעט עם תקווה מחודשת לעשיית צדק עם שלוש ההרוגות. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, אמרה לריסה זאטלווי, בתה של אלכסנדרה רובינוב ז"ל, כי היא האמינה במשטרה שקיימה הלכה למעשה את הבטחתה.

"השוטרים אמרו לנו שלא ינוחו עד שלא יתפסו אותו. עכשיו אנחנו מקווים שבית המשפט יגזור עליו את העונש הראוי. אנחנו מודים למשטרה וגם לכלי התקשורת שלא הורידו את הנושא מעל סדר היום". אמרה לריסה, שהוסיפה כי היא ובני משפחתה בוחנים את האפשרות להגיע מחר לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו של ברבי.

"טוב שהוא נתפס", הוסיף אדי יגודייב, שאיבד בתאונה את אחותו ואמו. "הוא הרס שלוש משפחות, והשאיר אבא נכה לבד עם בנו. אנחנו לא יודעים מה יהיה הלאה, אבל אני מקווה שנסתדר בחיים. הן היו העיניים, הידיים והרגליים שלו".

בהכנת הידיעה השתתפו משה נוסבאום, עזרי עמרם, ברהנו טגניה וגלעד שלמור

שושן ברבי נתפס: סיקור מיוחד

הדורס ברבי נעצר בבניין בנתניה

צפו: כאן נתפס שושן ברבי

קצין המשטרה: "הוא לא התנגד - לא היה לו סיכוי"

המשפחות: מקוות שעכשיו ייעשה צדק