"אנו מודים למשטרה ומקווים שיעשה צדק"

בני משפחות רובינוב ויגודייב שאיבדו את היקר להן מכל, בירכו הערב את פעולת המשטרה ומעצרו של שושן ברבי. בנוסף, הודיעו כי יבחנו אפשרות להגיע מחר לדיון בבית המשפט בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של ברבי. "פעם אחת שהחליל ינגן לפי העולם שלנו, ולא לפי עולם הפשע", אמרו

האבל הכבד שפקד את משפחות רובינוב ויגודייב בעקבות דריסתן למוות בליל שבת, הוקל אולי מעט עם תקווה מחודשת לעשיית צדק עם שלוש ההרוגות. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, אמרה לריסה זאטלווי, בתה של אלכסנדרה רובינוב ז"ל, כי היא האמינה במשטרה שקיימה הלכה למעשה את הבטחתה.

"השוטרים אמרו לנו שלא ינוחו עד שלא יתפסו אותו. עכשיו אנחנו מקווים שבית המשפט יגזור עליו את העונש הראוי. אנחנו מודים למשטרה וגם לכלי התקשורת שלא הורידו את הנושא מעל סדר היום". אמרה לריסה, שהוסיפה כי היא ובני משפחתה בוחנים את האפשרות להגיע מחר לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו של ברבי.

"טוב שהוא נתפס", הוסיף אדי יגודייב, שאיבד בתאונה את אחותו ואמו. "הוא הרס שלוש משפחות, והשאיר אבא נכה לבד עם בנו. אנחנו לא יודעים מה יהיה הלאה, אבל אני מקווה שנסתדר בחיים. הן היו העיניים, הידיים והרגליים שלו".

לסיום, מתח אדי ביקורת על דבריה של ראש עיריית נתניה שהגדירה את ברבי כ"אדם טוב". "לקרוא לרוצח אדם טוב? הוא היה יכול לעצור ולראות, אולי היה מצליח להציל אחת מהן. אבל הוא המשיך בשגרת חייו, הכי קל להרוג ולברוח. אני מקווה שבמקרה הזה החליל ינגן לפי עולם הצדק ולא לפי עולם הפשע".

שושן ברבי נתפס: סיקור מיוחד

הדורס ברבי נעצר בבניין בנתניה

צפו: כאן נתפס שושן ברבי

קצין המשטרה: "הוא לא התנגד - לא היה לו סיכוי"