הוארך מעצרם של המעורבים בלינץ' בערבי בירושלים

ארבעה קטינים החשודים שלקחו חלק בלינץ' בג'מאל ג'ולני בירושלים יישארו במעצר לפחות עד מחר. בתום דיון בביהמ"ש השלום בעיר האריכה סגנית הנשיא השופטת עירית כהן את מעצרה של אחת החשודות בחמישה ימים

אחד החשודים במעורבות בלינץ', היום

בית משפט השלום בירושלים האריך את מעצרם של שני קטינים החשודים במעורבות בלינץ' בערבי שאירע בכיכר ציון ביום חמישי האחרון. מעצרה של קטינה אחת הוארך בחמישה ימים. מעצרו של קטין נוסף כבן 15 הוארך עד מחר. שני קטינים נוספים שוחררו למעצר בית, אך יבלו את הלילה במעצר עד לדיון מחר - זה לבקשת המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החובש משחזר: "אם לא הייתי מגיע - הוא היה מת"

בעוד חקירת המשטרה בנוגע לתקיפת הצעיר הערבי בירושלים נמשכת, מעיד חובש מד"א שהיה בזירה בריאיון לתכנית "שש עם עודד בן-עמי": "אם לא הייתי מגיע לשם, הוא לא היה יוצא מזה".

החובש נריה מלכיאלי עבר בכיכר ציון במקרה, ומיד חש לעזרתו של ג'מאל ג'ולאני. "הוא היה ללא דופק וללא נשימה, התחלתי בפעולות החייאה ראשוניות עד שאמבולנס הגיע למקום. לא ראיתי שהוא מדמם או חבול בצורה בולטת לעין, אבל מיהרתי לטפל בו. סיפרו לי שהוא התעלף וקיבל מכה בראשו, אבל לא התעסקתי בזה, אלא רק בניסיון להציל את חייו".

"בעטתי בו כי הוא קילל את אמא שלי"

במשטרת ירושלים ממשיכים לחקור את שבעת העצורים שהיו מעורבים על פי החשד בתקיפתו של ג'מאל ג'ולאני. אחד מהם, צעיר כבן 14.5, לא הביע צער על מעשיו ולא הכחיש כי היה מעורב במעשה.

"הוא קילל את אמא שלי, אז בעטתי בו", אמר החשוד עם כניסתו לדיון בהארכת מעצרו, "אם אני אתפוס הוא יחטוף. הוא קיבל את הבעיטה שלו וזהו".