אשתו של הדורס: לא יכולה להסתתר

עו"ד דוד יפתח המייצג את ניצה ברבי, טוען כי היא אינה מסתתרת עם בעלה החשוד בדריסתן של 3 נשים בנתניה. לדברי הסניגור, המשטרה יודעת היכן נמצאת ברבי. "קשה לי בהיריון, לא יכולה להיות לבד", היא סיפרה

חוקרי המשטרה עדיין מנסים לאתר את החשוד בתאונה הקטלנית שהביאה למותן של שלוש נשים בנתניה. לצד הניסיונות ליצור קשר עם ברבי, הוצא צו מעצר נגד אשתו ניצה, שנמצאת בחודש התשיעי להיריונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למרות הדיווחים לפיהם נמלטה עם בעלה לאחר התאונה, טוענת האישה כי מיקומה ידוע לשוטרים. בשיחה עם עו"ד דוד יפתח, שמייצג את ברבי, התייחסה ניצה למתח הרב שנוצר בעקבות החיפושים אחר בעלה. "קשה לי עם ההיריון, אני לא יכולה להעביר אותו במסתור בלי בעלי", אמרה.

לדבריה, היא לא נמצאת בקשר עם בעלה ואינה יודעת היכן הוא נמצא. בנוסף, ציינה כי המשטרה יכולה להוציא לפועל את צו המעצר נגדה בכל רגע כיוון שידוע להם היכן היא נמצאת.

האם ההיריון יביא להסגרתו של החשוד בדריסה?

מאז התאונה הקטלנית שבה נהרגו שלוש נשים בליל שבת בנתניה, נמלט שושן ברבי, החשוד בדריסתן למוות ובהפקרתן, יחד עם אשתו - שנמצאת בחודש התשיעי להיריונה. כעת מקווים השוטרים שלידתה המתקרבת של אשתו תביא לאיתורו של ברבי - וללכידתו.

במשטרה מחפשים אחריו, אולם עד כה אין קצה חוט באשר למקום שבו הוא מסתתר. ההערכה במשטרה היא שברבי לא נמלט מהארץ עד כה, אך ייתכן שינסה לברוח בזמן הקרוב. ככל הידוע לחוקרים, לאחר שנמלט מזירת התאונה הגיע לביתו, שם אסף את אשתו שצפויה ללדת בשבועות הקרובים, ושניהם נמלטו למקום מסתור. שני ילדיהם של בני הזוג, שוהים מאז עם אחת מאחיותיו של ברבי, שסיפרה כי לא יצר קשר עם בני המשפחה.

גורם משטרתי העריך הבוקר כי המשטרה תנסה להוציא את ברבי ממחבואו גם על ידי סגירת העסק שלו - פיצוציית "אלמוגים" ברחוב ברחוב בן צבי בנתניה.

הדריסה בנתניה - הסיקור המלא:

שלוש נשים נדרסו למוות בנתניה

ראש עיריית נתניה: "כנראה שהדורס מסתתר עם אשתו"

הערכה: הדורס יצר קשר עם עורך דינו

בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

התאונה בנתניה: צעיר חשוד בהריגה

דודו של החשוד ב"פגע וברח" בנתניה: "למשטרה אין סיכוי למצוא את שושן"