האם הלידה תביא להסגרת הדורס?

זמן קצר אחרי התאונה שבה נדרסו למוות 3 נשים בנתניה, הגיע החשוד בדריסה לביתו - משם נעלם עם אשתו שנמצאת בחודש התשיעי להיריונה. במשטרה מקווים שהלידה הקרבה תאלץ את השניים לצאת מהמסתור בו הם שוהים. שני ילדיהם שוהים מאז עם אחת מאחיותיו של ברבי

מאז התאונה הקטלנית שבה נהרגו שלוש נשים בליל שבת בנתניה, נמלט שושן ברבי, החשוד בדריסתן למוות ובהפקרתן, יחד עם אשתו - שנמצאת בחודש התשיעי להיריונה. כעת מקווים השוטרים שלידתה המתקרבת של אשתו תביא לאיתורו של ברבי - וללכידתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה מחפשים אחריו, אולם עד כה אין קצה חוט באשר למקום שבו הוא מסתתר. ההערכה במשטרה היא שברבי לא נמלט מהארץ עד כה, אך ייתכן שינסה לברוח בזמן הקרוב. ככל הידוע לחוקרים, לאחר שנמלט מזירת התאונה הגיע לביתו, שם אסף את אשתו שצפויה ללדת בשבועות הקרובים, ושניהם נמלטו למקום מסתור.

כפי שפורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות", במשטרה מקווים שהלידה המתקרבת תאלץ את השניים לצאת ממחבואם. שני ילדיהם של בני הזוג, שוהים מאז עם אחת מאחיותיו של ברבי, שסיפרה כי לא יצר קשר עם בני המשפחה.

גורם משטרתי העריך הבוקר כי המשטרה תנסה להוציא את ברבי ממחבואו גם על ידי סגירת העסק שלו - פיצוציית "אלמוגים" ברחוב ברחוב בן צבי בנתניה.

ערב הפורענות שקדם לתאונה: אלכוהול ונהיגה פרועה

בעוד המצוד אחרי שושן ברבי, החשוד המרכזי במעשה - נמשך, טוענים חוקרי המשטרה האמונים על תיק תאונת ה"פגע וברח" שאירעה בנתניה בליל שבת ובה נהרגו שלוש בנות משפחה אחת, כי הצליחו לשרטט את המסלול הקטלני שעבר בשעות שקדמו לאירוע הקטלני.

מפרטים חדשים שהתגלו בחקירת האירוע, טוענים במשטרה כי ברבי הגיע ביום שישי בשעה 18:00 למועדון "טריו בר", הממוקם באזור התעשייה שבנתניה - ושם, כך על פי החשד, שתה אלכוהול בכמויות גדולות. בתוך כך, פשטו אתמול השוטרים על המקום והוציאו לו צו סגירה - מפני שטענו כי פעל ללא רישיון מסודר. גורם במשטרה הסביר: "יש לנו ראיות הקושרות את ברבי לשתייה לשוכרה במועדון כמה שעות לפני התאונה".

עד ראייה: "שני אנשים יצאו מהרכב, אספו שקיות ותיקים - וברחו"

לאחר מכן, כך מפרטי החקירה, יצא ברבי מהמועדון יחד עם אדם נוסף, ונכנס למכוניתו, נהג במהירות מופרזת, הגיע בשעה 19:40 למעבר חציה ברחוב בן-צבי שבעיר - ודרס למוות את שלוש בנות המשפחה. תומר נעים, תושב נתניה שהיה עד ראייה לאירוע, סיפר אמש: "ראיתי את התאונה וראיתי את המכונית ממשיכה עוד כמה עשרות מטרים - ונעצרת. לאחר מכן יצאו מתוכה שני אנשים, אספו מהר כמה שקיות ותיקים וברחו משם".

סמוך לשעה 20:00, על פי החשד, הגיע ברבי לביתו של יוחאי גליקסון, העובד עמו בשוק - ואיים עליו ללכת ולהסגיר עצמו במקומו. "ברבי התקשר אליי פעמיים, אבל לא עניתי לו", ציינה אשתו של גליקסון. "הוא הגיע לבניין שלנו, עם אדם נוסף והם צעקו ליוחאי שיירד לרחוב. זיהיתי את הקול שלו. אי אפשר לטעות בו", הדגישה והוסיפה: "יוחאי פחד משושן, ולכן בהתחלה לקח את התיק עליו".

אך כאן, על פי פרטי החקירה, לא הסתיים ערב הפורענות של ברבי. החוקרים חושדים כי מיד לאחר שדרש מגליקסון להסגיר עצמו במקומו, הגיע החשוד לביתו הממוקם בשכונת אזורים שבעיר. "סמוך לשעה 20:15 הוא הגיע לשם והתקשר בבהלה לאשתו, אמר לה שתרד במהירות למטה ושיש בלאגן גדול", ציין גורם בכיר המעורב בחקירה, והוסיף: "אחרי שהיא ירדה היא עוד חזרה הביתה לכמה דקות, ואז שניהם נמלטו מהמקום בג'יפ שלה".

הדריסה בנתניה - הסיקור המלא:

שלוש נשים נדרסו למוות בנתניה

ראש עיריית נתניה: "כנראה שהדורס מסתתר עם אשתו"

הערכה: הדורס יצר קשר עם עורך דינו

בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

התאונה בנתניה: צעיר חשוד בהריגה

דודו של החשוד ב"פגע וברח" בנתניה: "למשטרה אין סיכוי למצוא את שושן"