חשד: סגן ראש עיר בדרום תקף את אשתו - ונמלט

סגן ראש עירייה בדרום, שכבר הורשע בעבירות אלימות כלפי אשתו, תקף אותה על פי החשד פעם נוספת בסוף השבוע האחרון. האישה נלקחה לאשפוז, ופחות מ-24 שעות אחרי המקרה, נעלמו עקבותיו. תוך זמן קצר התברר – החשוד נמלט לחו"ל, ככל הנראה כדי להימנע ממעצר

מבוכה בדרום. אילוסטרציה (רויטרס)

המשטרה בודקת חשד לפיו סגן ראש עיר בדרום הכה באכזריות את אשתו, ולאחר שאושפזה בבית החולים - נמלט מהארץ. על פי הדיווח בעיתון "ידיעות אחרונות" נגד הבכיר עומד עונש מאסר על תנאי בגין עבירות אלימות קודמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בערב שבת נשמעו צעקות מביתו של בכיר באחת העיריות בדרום. השכנים הזעיקו מיד את המשטרה, שמצאו את אשת סגן העירייה חבולה בחלקים רבים בגופה לאחר שהותקפה.

היא הועברה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ברזילי באשקלון, ושוחררה רק אתמול לביתה, כשהיא עדיין סובלת מכאבים. בעלה, שכבר הורשע בעבר בעבירות אלימות כלפי אשתו, הפך במהרה לחשוד העיקרי בביצוע המעשה. החוקרים החלו בחיפושים אחריו, אך פחות מ-24 שעות אחרי התקיפה, התברר כי החשוד נמלט מן הארץ עוד באותו היום.

במשטרה בודקים כעת אם סגן ראש העירייה אמור היה לטוס לחו"ל מבעוד מועד, או שנמלט בשל החשדות נגדו. נגד החשוד עומד עונש מאסר על תנאי, שנגזר עליו בגין עבירות אלימות קודמות, שיופעל במידה וייעצר גם בחשד לביצוע התקיפה הזו. עד כה לא הצליחו השוטרים ליצור עמו קשר במקום שהותו.

מהעירייה בה עובד החשוד נמסר כי הם אינם יכולים להגיב לידיעה, עד לסיום החקירה בעניין.