מצוד אחר אדם שישב עם שושן ברבי ברכב

נמשכים הניסיונות לאתר את שושן ברבי, שחשוד בדריסתן למוות של 3 נשים בנתניה. ממצאים בזירה מעלים חשד שברבי היה שיכור ונמלט עם אדם נוסף שנסע עמו, שאינו יוחאי גליקסמן. במשטרה מעריכים שינסה להימלט מהארץ

גם הערב נמשך המצוד אחר שושן ברבי, החשוד העיקרי בדריסתן למוות של שלוש נשים בנתניה בליל שישי. גורמים המקורבים לחקירת המקרה מעריכים כי ברבי נהג תחת השפעת אלכוהול, כאשר לצדו ברכב היה אדם נוסף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה מעריכים כי בניגוד לדורסיה של לי זיתוני, שנמלטו מהארץ מיד לאחר הדריסה, שושן ברבי עדיין נמצא בתחומי ישראל. עם זאת, לוקחים החוקרים את האפשרות שהוא יעשה כל מאמץ על מנת להימלט כי הוא צפוי לעונש כבד בין אם יסגיר את עצמו או שיבחר להמשיך ולהסתתר מחשש מהעונש הכבד שיוטל עליו.

עורך דינו: המשטרה הרשיעה אותו

בעוד המשטרה ממשיכה בחיפושים הנרחבים אחר שושן ברבי, החשוד שדרס למוות שלוש נשים בליל שבת בנתניה, לא מכחיש עורך דינו כי ברבי יצר איתו קשר לאחר למקרה. בהערכת מצב שהתקיימה אמש במשטרת התנועה עלה החשש שברבי בן ה-35 ינסה להימלט מהארץ.

עו"ד דוד יפתח התייחס בתכנית "בוקר טוב ישראל" בגלי צה"ל לחקירת המשטרה, ולהערכה כי ברבי הוא הנהג הפוגע: "כל אחד במקומו היה מרגיש שכבר הרשיעו אותו. המשטרה באופן מוזר ביותר מדליפה בריש גלי מה בדיוק יש בחקירה. היא מספרת שהגיע אדם והודה שהוא הנהג, ואחר כך פתאום התחרט. הדברים האלו מוזרים מאוד, אני לא שמעתי על הרבה אנשים שמתחרטים פתאום, אולי גורמים להם להתחרט, אולי מפעילים עליהם לחץ". 

"המשטרה הרשיעה אותו כבר", טען עו"ד יפתח והוסיף: "לאדם כזה, שכבר יש לו ניסיון בעבר עם המשטרה שתפרו עליו תיקים, לאדם כזה, בהחלט אני יכול להבין שקשה לו לסמוך על המשטרה. שום בית משפט לא יוכל לשמוע אותו בצורה אובייקטיבית לגמרי".