סניגורו לשעבר של ברבי: "המשטרה כבר הרשיעה אותו"

עו"ד דוד יפתח שייצג בעבר את שושן ברבי, לא מכחיש כי דיבר איתו לאחר התאונה הקשה בה דרס למוות ע"פ החשד 3 נשים. במשטרה ממשיכים במצוד אחר ברבי, וחוששים כי ינסה להימלט מהארץ. הרוגות התאונה יובאו היום למנוחות

בעוד המשטרה ממשיכה בחיפושים הנרחבים אחר שושן ברבי, החשוד שדרס למוות שלוש נשים בליל שבת בנתניה, לא מכחיש עורך דינו כי ברבי יצר איתו קשר לאחר למקרה. בהערכת מצב שהתקיימה אמש במשטרת התנועה עלה החשש שברבי בן ה-35 ינסה להימלט מהארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עו"ד דוד יפתח התייחס בתכנית "בוקר טוב ישראל" בגלי צה"ל לחקירת המשטרה, ולהערכה כי ברבי הוא הנהג הפוגע: "כל אחד במקומו היה מרגיש שכבר הרשיעו אותו. המשטרה באופן מוזר ביותר מדליפה בריש גלי מה בדיוק יש בחקירה. היא מספרת שהגיע אדם והודה שהוא הנהג, ואחר כך פתאום התחרט. הדברים האלו מוזרים מאוד, אני לא שמעתי על הרבה אנשים שמתחרטים פתאום, אולי גורמים להם להתחרט, אולי מפעילים עליהם לחץ". 

"המשטרה הרשיעה אותו כבר", טען עו"ד יפתח והוסיף: "לאדם כזה, שכבר יש לו ניסיון בעבר עם המשטרה שתפרו עליו תיקים, לאדם כזה, בהחלט אני יכול להבין שקשה לו לסמוך על המשטרה. שום בית משפט לא יוכל לשמוע אותו בצורה אובייקטיבית לגמרי".

לדברי הסניגור, "כל אדם במצבו היה מרגיש עכשיו כמו עכבר במלכודת. ברגע שהמשטרה החליטה לפרסם את תמונתו קשה לצפות מאדם כזה שיבוא ויסמוך על המשטרה". 

הרוגות התאונה יובאו היום למנוחות

המשטרה חושדת כי ברבי, עבריין מוכר ואסיר לשעבר, נסע בליל האירוע במכונית האאודי הפרטית שלו במהירות מופרזת, פגע בשלוש הנשים וגרם למותן. על פי החשד, הוא עצר במרחק כמה מאות מטרים ממקום הפגיעה, צפה בנשים מתבוססות בדמן ונמלט מהמקום. זמן קצר לאחר מכן, הגיע יוחאי גליקסמן  לתחנת המשטרה בנתניה וטען כי הוא הנהג הדורס, אך גורמים במשטרה מעריכים כי ניסה לחפות על ברבי.

אמש האריך בית משפט השלום בראשון לציון את מעצרו של גליקסמן בחמישה ימים. הצעיר בן ה-26 חשוד בשיבוש מהלכי חקירה, בעדות שקר, ובהריגה.

דובר מד"א זכי הלר, סיפר לחדשות 2 לאחר התאונה: "כשהגענו למקום גילינו זירה קשה ביותר. הפרמדיקים גילו אישה כבת 70 מחוסרת הכרה, במרחק עשרות מטרים נוספים נמצאה צעירה נוספת בת 25 ובסמוך נמצאה האישה הנוספת. הכוחות למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותן".

היום יתקיימו הלוויותיהן של שלוש ההרוגות בתאונה: שושנה יגודייב בת ה-25 ואמה סבטלנה יגודייב, תושבות דימונה יובאו למנוחות בבית העלמין בעירן בשעה 12:00 בצהריים. אלכסנדרה רובינוב, קרובת משפחתן שנהרגה אף היא בתאונה, תובא למנוחות בשעה 16:00 אחר הצהריים בנתניה.