בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

בני משפחתן של שלוש ההרוגות בדריסה מבטיחים שגם אם המשטרה לא תמצא את החשוד בדריסתן - הם יגיעו אליו. במצב דומה נמצא רועי פלד, בן זוגה של לי זיתוני ז"ל, שנדרסה למוות לפני כשנה בתאונת פגע וברח, שהאחראים לה נמלטו לצרפת. בראיון לחדשות 2 הוא אומר: "נעשה הכל כדי לעצור את הנהג הדורס מנתניה"

רועי פלד, בן זוגה של לי זיתוני ז"ל, שנדרסה למוות לפני כשנה בתאונת ה"פגע וברח", שהאחראים לה נמלטו לצרפת, מתייצב לצד משפחתן של שלוש ההרוגות בדריסה בנתניה. בריאיון לחדשות 2 הוא אומר: "נעשה הכל כדי לסייע למשפחות ולשים את הדורס מאחרי סורג ובריח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עמותת "צדק בשביל לי", בראשה עומד פלד התחילה לפעול לתפיסת העבריין הנמלט מרגע פרסום דבר התאונה הקטלנית בערב שישי. "מצאנו תמונות עדכניות שלו ופרסמנו אותן, השגנו נתונים נוספים על עבירות קודמות שלו וכדומה, נפיץ כל מידע חדש בכלי התקשורת וברשתות החברתיות, כמו כן נמשיך גם בחיפושים הרגליים אחר הדורס".

"מדובר במקרה דומה באופן מחריד. שוב אנחנו נתקלים בכרוניקה של עבריין מורשע ומוכר למשטרה שלוקח הגה לידיים בזמן שלילה, דורס בורח ומצליח להימלט", ציין פלד והוסיף: "נעשה כל מה שביכולתנו על מנת לסייע למשפחות ולסייע לעצור את הבנאדם ולהביא אותו מאחרי סורג ובריח.

היום יובאו שלוש ההרוגות בתאונה למנוחות

בינתיים, נמשך המצוד המשטרתי אחר שושן ברבי, החשוד שדרס למוות את שלוש הנשים בליל שבת. ברבי, עבריין מוכר בן 35 ואסיר לשעבר נמלט רגלית מזירת האירוע, שם השאיר את מכונית האאודי שבה על פי החשד פגע בנשים. בהערכת מצב שהתקיימה אמש במשטרת התנועה עלה החשש שברבי ינסה להימלט מהארץ.

אמש האריך בית משפט השלום בראשון לציון את מעצרו של האדם שהסגיר עצמו לאחר התאונה בחמישה ימים. הצעיר בן ה-26 חשוד בשיבוש מהלכי חקירה, בעדות שקר, ובהריגה.

היום יתקיימו הלוויותיהן של שלוש ההרוגות בתאונה: שושנה יגוֹדייב בת ה-25 ואמה סבטלנה יגודייב, תושבות דימונה יובאו למנוחות בבית העלמין בעירן בשעה 12:00 בצהריים. אלכסנדרה רובינוב, קרובת משפחתן שנהרגה אף היא בתאונה, תובא למנוחות בשעה 16:00 אחר הצהריים בנתניה.