הצעיר שטען כי ביצע את תאונת ה"פגע וברח" בנתניה נחשד בהריגה

לאחר ששלשום מיהר יוחאי גליקמן להסגיר עצמו למשטרה, וטען כי הוא זה שנהג בכלי הרכב שהביא למותן של שלוש הנשים בשדרות בן-צבי בעיר, התחרט הצעיר וחזר בו מהודאתו. בית המשפט האריך את מעצרו בחמישה ימים; המשטרה מייחסת לו סעיפים של הריגה, מתן עדות שקר ושיבוש הליכי חקירה

זירת התאונה בנתניה (חדשות 2)

יוחאי גליקמן בן ה-26 שהתייצב שלשום בתחנת המשטרה וטען כי הוא זה שנהג בכלי הרכב שדרס למוות את שלוש הנשים בשדרות בן-צבי שבנתניה - נחשד כעת בהריגה. בית המשפט השלום בראשון לציון החליט להאריך את מעצרו בחמישה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למרות שהמצוד אחר שושן ברבי - החשוד העיקרי במעשה - נמשך, הוחלט במשטרה לייחס לצעיר שהסגיר עצמו אמש סעיפים של הריגה, מתן עדות שקר ושיבוש הליכי חקירה. יצויין, כי החשוד חזר בו היום מגירסתו הראשונית, וטען כי לא היה מעורב באירוע. עוד מסר הצעיר, כי הסגיר עצמו מכיוון שהתבקש לעשות כן על ידי אנשים מסוימים.

בתוך כך התברר, כי אשת החשוד סיפרה לחוקרים כי בעלה ישן במיטתו בביתם בזמן שאירעה התאונה, ולכן לא יכול היה להיות זה שדרס את השלוש. 

הרוגות התאונה יובאו מחר למנוחות

שושנה וסבטלנה יגודייב שנהרגו בתאונה (חדשות 2)
הלוויותיהן של שלוש הנשים שנהרגו בתאונה הקשה ייערכו במהלך היום. שושנה וסבטלנה יגודייב, תושבות דימונה, ייטמנו בעירן בשעה 12:00.

אלכסנדרה רובינוב מנתניה, קרובת משפחתן של השתיים, שנהרגה אף היא בתאונה תובא למנוחות בשעה 16:00 בבית העלמין בעירה.

דודו של ברבי: "המשטרה לא תמצא אותו לעולם"

יומיים לאחר התאונה הקשה, התייצב מול המצלמה חזי ראובן - דודו של שושן ברבי, החשוד כי נהג ברכב הפוגע, ויצא להגנתו של בן משפחתו - תוך שהוא מפנה אצבע מאשימה כלפי משטרת ישראל. לטענתו, המשטרה רודפת את ברבי בגלל עברו הפלילי, ואף הכריז כי אין סיכוי שיסגיר עצמו לידי השוטרים.

בהתייחסו לטיפול המשטרתי בתיק, ביקש ראובן להביע מחאה תקיפה - וציין כי "מדובר בתיק תקשורתי בלבד -המשטרה רוצה לתפוס אותו, אבל היא לא תצליח, מפני שהוא לא יסגיר את עצמו - עד שהצדק ייצא לאור. אני בטוח בזה במאת האחוזים".

עוד הוסיף ראובן, כי "אין סיכוי ששושן נהג במכונית. עובדה היא, שיש מישהו שהלך אתמול למשטרה, ואמר שהוא נהג בכלי הרכב - ופתאום שינה את דעתו. איך זה ייתכן?".

"האדם שנעצר שוכנע לשנות את גירסתו בעקבות שיטות פסיכולוגיות שהופעלו עליו על ידי החוקרים", המשיך דודו של ברבי לשטוח את דעתו בכל הנוגע לאירוע. "למה אתם חושבים ששושן לא רוצה להסגיר את עצמו? השוטרים עשו כאן מניפולציה", סיכם.

במשטרה משוכנעים שברבי הוא זה שאחז בהגה ודרס את שלוש הקורבנות. השוטרים מעריכים כי הנמלט היה תחת השפעת סמים, ולכן הוא עדיין לא הסגיר את עצמו.