דודו של החשוד ב"פגע וברח" בנתניה: "למשטרה אין סיכוי למצוא את שושן"

חזי ראובן, דודו של שושן ברבי, החשוד כי פגע אמש בשלוש בנות המשפחה בשדרות בן-צבי שבנתניה - סיפר בריאיון לחדשות 2 כי הוא משוכנע שדודו לא היה זה שנהג ברכב הפוגע. "השוטרים עשו מניפולציה", הדגיש והוסיף: "אין סיכוי שהם ימצאו אותו לעולם. הוא לא יסגיר את עצמו"

יממה לאחר תאונת ה"פגע וברח" שאירעה בנתניה, ובה נהרגו שלוש בנות משפחה אחת - התייצב מול המצלמה חזי ראובן, דודו של שושן ברבי, החשוד כי נהג ברכב הפוגע, ויצא להגנתו של בן משפחתו - תוך שהוא מפנה אצבע מאשימה כלפי משטרת ישראל. לטענתו, המשטרה רודפת את ברבי בגלל עברו הפלילי, ואף הכריז כי אין סיכוי שיסגיר עצמו לידי השוטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו מרגישים מאוד לא טוב", סיפר ראובן על התחושות הקשות שאחזו במשפחה המורחבת לאחר היוודע דבר האירוע. "לאשתו קשה מאוד. היא נמצאת בחודש התשיעי להריונה - והיא שבורה. נכון, אמנם היה לשושן עבר פלילי, אבל הוא בחר לבסוף בדרך נורמטיבית. הוא לא קיבל אפילו קנס על עבירת תנועה", הדגיש בן המשפחה.

"שושן לא יסגיר את עצמו - עד שהצדק ייצא לאור"

בהתייחסו לטיפול המשטרתי בתיק, ביקש ראובן להביע מחאה תקיפה - וציין כי "מדובר בתיק תקשורתי בלבד -המשטרה רוצה לתפוס אותו, אבל היא לא תצליח, מפני שהוא לא יסגיר את עצמו - עד שהצדק ייצא לאור. אני בטוח בזה במאת האחוזים".

עוד הוסיף ראובן, כי "אין סיכוי ששושן נהג במכונית. עובדה היא, שיש מישהו שהלך אתמול למשטרה ואמר שהוא נהג בכלי הרכב - ופתאום שינה את דעתו. איך זה ייתכן?".

"האדם שנעצר שוכנע לשנות את גירסתו בעקבות שיטות פסיכולוגיות שהופעלו עליו על ידי החוקרים", המשיך דודו של ברבי לשטוח את דעתו בכל הנוגע לאירועי ליל אמש. "למה אתם חושבים ששושן לא רוצה להסגיר את עצמו? השוטרים עשו כאן מניפולציה", סיכם.

במשטרה משוכנעים שברבי הוא זה שאחז בהגה ודרס את שלושת הקורבנות, השוטרים מעריכים כי הנמלט היה תחת השפעת סמים, ולכן הוא עדיין לא הסגיר את עצמו.

בתוך כך מתברר כי אשת החשוד השני שהסגיר עצמו אמש בטענה כאילו הוא זה שנהג ברכב, סיפרה לחוקרים כי בעלה ישן במיטתו בביתם בזמן שאירעה התאונה, ולכן לא יכול להיות שהוא זה שדרס את השלוש. 

שושן ברבי - עבר פלילי עשיר

שושונה וסבטלנה יגודייב שנהרגו בתאונה (חדשות 2)
שושן ברבי, בן 35, נשוי ואב לשלושה, ריצה בעבר כמה עונשי מאסר בגין עבירות אלימות וסמים, וזוהה בעבר עם בני משפחת הפשע אבוטבול. כיום בבעלותו דוכני פירות וירקות בנתניה, בהן פיצוצייה בשדרות בן צבי - המקום בו אירעה הדריסה הקטלנית.