אבל בדימונה: "הדורס פחדן - אבל ימצאו אותו"

תחושות קשות בבית משפחת יגודייב, שאיבדה אמש את סבטלנה ושושנה שנדרסו למוות בנתניה. במקביל נמשך המצוד אחר שושן ברבי, החשוד שנהג ברכב. "ייתכן והוא מתחבא כדי להעלים עקבות סמים או השפעת אלכוהול", אמרו במשטרה

ההרוגות בתאונה, שושנה וסבטלנה יגודייב (חדשות 2)

אבל כבד ירד על בית משפחת יגודייב בדימונה, לאחר קבלת ההודעה על מותן של שתיים מבנות המשפחה באירוע הדריסה אמש בנתניה. מאז אתמול, מתכנסים במקום עשרות בני משפחה וחברים שמתקשים להשלים עם הבשורה הקשה.

"הדורס הוא פחדן", אמרו כמה מבני המשפחה, "איך אפשר לפגוע ולברוח ככה? אנחנו מקווים שהוא יאזור אומץ ויסגיר את עצמו למשטרה. אבל גם אם לא - יש לנו אמונה שלמה שיצליחו ללכוד אותו. גם את הדורסים של לי זיתוני איתרו בצרפת, אנחנו מאמינים במשטרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

גם בשעות אלה ממשיכה המשטרה ממשיכה במצוד נרחב אחר שושן ברבי, עבריין מוכר בן 35 ואסיר לשעבר, תושב העיר נתניה, שעל פי החשד היה מעורב בתאונת "הפגע וברח" בעיר ונמלט מהזירה. כל היודע דבר על מקום הימצאו של ברבי מתבקש לפנות למשטרה.

על פי החשד, ברבי נסע במכונית האאודי הפרטית שלו במהירות מופרזת שעה שפגע בשלוש הנשים וגרם למותן. הוא עצר במרחק כמה מאות מטרים ממקום הפגיעה, צפה בנשים מתבוססות בדמן ונמלט מהמקום. זמן קצר לאחר מכן, הגיע אדם לתחנת המשטרה בנתניה וטען כי הוא הנהג הדורס אך גורמים במשטרה מעריכים כי ניסה לחפות על ברבי.

החוקרים העלו שתי השערות עיקריות לסיבת הימלטותו של ברבי מהמקום. הראשונה היא שהוא נהג תחת השפעת סמים ומחכה שהשפעתם או עקבותיהם ייעלמו. ההשערה השנייה היא שהוא נהג תחת השפעת אלכוהול.