"הרוצח הסדרתי" מהצפון שוחרר למעצר בית

במשך חודש וחצי חקרה המשטרה את קייס ג'בארין, תושב כפר קרע בשנות ה-30 לחייו, בחשד לביצוע חמישה מעשי רצח שהחרידו את היישובים על כביש ואדי ערה. היום, הוא שוחרר למעצר בית. "המשטרה ניסתה לתפור לי תיק", הוא אומר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, "אבל נכשלה"

יותר מחודש עבר מאז נעצר קייס ג'בארין, תושב כפר קרע שבצפון, בחשד לרצח של חמישה אנשים באום אל-פאחם בשנים האחרונות. עם מעצרו, הכריזו ביחידה המרכזית של מרחב חוף במשטרה כי ג'בארין הוא הרוצח הסדרתי שפעל באזור. היום, החליט בית המשפט השלום בעכו לשחרר אותו למעצר בית עד סוף החודש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתגובה לשחרורו, אמר אביו כי מבחינתו "האמת יצאה לאור". עוד הוא הוסיף: "מהתחלה אמרנו כי הבן שלי חף מפשע. הוא לא חונך לדברים האלה. ניסו לתפור לבן שלי תיק וניסו להרוס את המשפחה המצומצמת שלי.

גם ג'בארין עצמו הגיב לראשונה למעצרו: "אני מרגיש רגיל, במודיעין של המשטרה ובעיריית אום אל-פאחם רצו לסגור את חמשת תיקי הרצח על הגב שלי. העירייה לחצה על המשטרה בהפגנות ובלחץ ציבורי. במעצר ישנתי טוב וישנתי עשר שעות כל לילה. אני מוכן לעזור למשטרה למצוא את הרוצח האמיתי, אבל המשטרה חיפשה בכתובת הלא נכונה".

במשטרה עדיין מייחסים לג'בארין את האחריות לרצח משולש מזעזע של תאופיק אגבריה ושני בניו מחמוד ואחמד. הרצח התרחש בחודש אוקטובר האחרון לאחר שנכנס לביתם וירה בהם למוות. מותם של תאופיק ומחמוד נהרגו במקום, בעוד אחמד מת מפצעיו בבית החולים העמק בעפולה. כמו כן מייחסת המשטרה לעצור רצח של עוד שני סטודנטים.