צפו: נמלטה מהמשטרה לעיני המצלמות

תושבת צפון הארץ שנכחה בבית משפט השלום בעכו בדיון של חבר שנחשד בגניבה, מצאה עצמה לפתע כמטרה בפני עצמה: לאחר ששוחחה עם החבר נחשדה בשיבוש הליכי חקירה והשוטרים במקום ביקשו לעצור אותה. משהבינה את המתרחש נמלטה מהמקום ונתפסה רק לאחר מרדף רגלי

מעצר דרמטי מול המצלמות: צעירה תושבת צפון הארץ שהגיעה לאולם בית המשפט כדי לתמוך בחבר, הפכה עד מהרה לחשודה בשיבוש הליכי חקירה. כשהבינה שהיא עומדת להיעצר פתחה בריצה מהירה ונתפסה רק לאחר מרדף רגלי מחוץ לכותלי בית המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקרית באולם בית משפט השלום בעכו החלה כשהצעירה הגיעה על מנת להיות נוכחת בדיון של חבר שנעצר ונחשד בגניבה. במהלך הדיון, נצפתה הצעירה כשהיא משוחחת עם החבר. בשלב זה ביקש הקצין החוקר לעצור את האישה בחשד לשיבוש הליכי חקירה והורה לשוטרים במקום לעכב אותה.

משהבינה הצעירה שהיא עומדת להיעצר, החליטה להימלט ופרצה בריצה אל מחוץ לאולם בית המשפט. אל מול המצלמה של חדשות 2 באינטרנט דלק קצין משטרה שהיה במקום אחר האישה, ובתום מרדף רגלי של כ-300 מטרים הוא הצליח להגיע אליה ולעצור אותה.

מתברר שניסיון הבריחה של האישה הרשים כמה מהנוכחים. אחד מהם העיד: "היא רצה מהר יותר מאוסיין בולט". אבל כפי שאולימפיאדת לונדון הסתיימה, כך גם הסתיים מקצה הריצה של האישה כשהיא הובאה בחזרה לאולם בית המשפט ונעצרה. במהלך מעצרה התפרע חבר של בני הזוג שנגח במקום ואיים לשבור את המצלמה שתיעדה את המקרה.