חשד לשחיתות : ראש העיר רחובות נחקר באזהרה

רחמים מלול חשוד בעבירות של שיבוש מהלכי משפט, מרמה והפרת אמונים בסוגיית העסקתו של עורך הדין רועי בר, שנגדו מתנהלת חקירה בגין ניגוד עניינים. על פי החשד, מלול ידע שבר פועל מתוך ניגוד עניינים ולמרות הכל העסיק אותו

רחמים מלול (פלאש 90)

ראש העיר רחובות רחמים מלול נחקר היום (שלישי) באזהרה במשרדי להב 433 של המשטרה בלוד. העבירות המיוחסות לו על פי החשד הן שיבוש מהלכי משפט, מרמה והפרת אמונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשדות נוגעים להעסקתו של היועץ המשפטי עורך הדין רועי בר, שנגדו מתנהלת חקירה בגין ניגוד עניינים. על פי החשד, מלול ידע שבר פועל מתוך ניגוד עניינים ולמרות הכל העסיק אותו ואף לא טרח להודיע על כך לאיש.

עו"ד רועי בר

בתוך כך, בשבוע שעבר ערב פורסם במהדורה המרכזית אודות בור תקציבי גדול שהתגלה בעיריית רמת השרון. המדובר בבדיקה שנערכה בעירייה שחשפה גירעון של עשרות מיליוני שקלים.

על פי המידע, מדובר בכ-22 מיליון שקלים שחסרים בקופה ומעיקים מאוד על התנהלות העירייה והתקציב. כעת נערכת בדיקה פנימית משמעותית כדי לדעת האם מדובר באי-סדרים או בגירעון תקציבי.

יצוין כי ראשת העירייה שירה אבין נפגשה עם גורמים במשרד הפנים כדי לדווח על המחדל התקציבי הקשה הזה. מעיריית רמת השרון נמסר בתגובה כי לגזבר העירייה אין קשר לבדיקה שנעשית והוא נמצא בחופשת מחלה. עוד נאמר, כי "במסגרת הכנת תקציב 2015 עלה כי קיים גירעון מצטבר של מספר שנים כשהסכומים המדויקים עדיין בבדיקה ויתבררו בימים אלה.