בן 28 התקשר למשטרה: "רצחתי את אבי"

שוטרים שהוזעקו בצהריים לדירה ברחובות איתרו שם את גופתו של קשיש בן 80 ולידה בנו שהזעיק את המשטרה. בדירה אותרו סכין וגרזן, הבן נלקח לחקירה שם טען: "אבי התעמר בי"

טשלה סטארגו, בן 87 ברחובות, נמצא בצהריים כשהוא ללא רוח חיים בדירה מגוריו. על גופתו ניכרו סימני אלימות. במשטרה חוקרים חשד שלפיו בנו, שהתקשר להזעיק את המשטרה ואמר שרצח את אביו - אכן היה אחראי לכך וביצע זאת באמצעות סכין וגרזן שנמצאו בזירה. כוחות משטרה גדולים נמצאים במקום.

צוות מד"א איילון שענה לקריאת הבן הגיע לדירה וקבע את מותו של האב הקשיש במקום, שנמצא מחוסר הכרה וללא דופק ונשימה. השוטרים שהגיעו לזירה איתרו את הבן החשוד ברצח, כבן 28, בתוך הדירה בעוד אביו מתבוסס בדמו בסלון הבית. הבן נלקח לחקירה, בדירה נמצאו סכינים וגרזן.

הבן טוען בחקירתו שאביו הקשיש התעמר בו. המשפחה לא מוכרת לרשויות הרווחה, אך במשטרה התקבלה תלונה בשנת 2005 מצד האב שנרצח, שטען אז שאם המשפחה הכתה אותו. האם לא חזתה היום ברצח, אלא הייתה מחוץ לבית. 

עמי מלמה, פרמדיק מד"א שהגיע לזירה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "כשנכנסנו למקום - האב, בן 87, היה שכוב בסלון עם סימני אלימות קשה וחתכים בכל גופו. לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו אחרי ניסיונות החייאה קצרים. בנו של האיש היה כבר אזוק ועצור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת