חשוד בעבירות מין בקטינים הותקף בבית המשפט

בבימ"ש השלום בתל אביב הוחלט לשחרר למעצר בית את החשוד, אך בטרם זה הספיק לעזוב את המקום – הוכה על ידי מספר עצירים בשל אופי העבירות המיוחסות לו. הוא פינה עצמו לבית החולים כשהוא סובל מחבלה בפנים. בשב"ס אמרו כי "העצור שוחרר ללא סימני חבלה או תלונה מצידו". פרקליטו של החשוד: "נשקול את צעדינו מול שב"ס"

חשוד בעבירות מין בקטינים הותקף בבית המשפ (עזרי עמרם, חדשות 2)

תקרית חמורה בבית משפט השלום בתל אביב: אחד מארבעת החשודים בפרשת עבירות המין בקטינים הותקף הבוקר (שלישי) בבית המשפט בידי מספר עצירים אחרים ונזקק לטיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בית המשפט החליט לשחרר את החשוד למעצר בית, אך זמן קצר לפני שחרורו הוכה בידי מספר עצירים אחרים - וזאת על רקע העבירות המיוחסות לו. לאחר שחרורו פינה עצמו החשוד לבית החולים כשהוא סובל מחבלות בפניו. בבית החולים איכילוב אישרו כי החשוד הגיע למקום כשהוא סובל מחבלה בפניו, טופל ושוחרר בחזרה למעצר הבית.

עם זאת, בשירות בתי הסוהר הכחישו את האירוע ומסרו בתגובה: "העצור שוחרר מבית המשפט ללא סימני חבלה וללא כל תלונה מצידו על אלימות כלפיו שהתרחשה כביכול בזמן ההמתנה".

בשיחה עם חדשות 2 Online אמר פרקליטו של החשוד, עו"ד גיל פרידמן: "צר לי ששירות בתי הסוהר לא הצליחו להגן עליו כראוי. מדובר במקרה קשה שבו מותקף עצור עוד בטרם הורשע וזאת כאשר הוא חסר אונים. נשקול את צעדינו מול שירות בתי הסוהר".

בכיר המודיעין בביהמ"ש (חדשות 2)

במסגרת פרשת המין נעצרו גם מנהל הפועל פתח תקווה בכדורגל, עופר צברי, וקצין בכיר באגף המודיעין. שלשום הציגה המשטרה חשדות חדשים נגד הקצין, ולפיהם הוא חשוד כי ביצע עבירות מין ביותר מעשרה קטינים בני 14-16.

"מקודם דיברתי על סדום ועמורה אבל המצב חמור כפליים", אמר במהלך הדיון נציג המשטרה רונן שמרי. "מדובר בקצין בכיר שעל פי החשד יצר קשרים עם ילדים בני 15 שלומדים בבית הספר, הוא שאל אותם איפה הם לומדים. אני אבא לילדים ואני עם צמרמורת. כשראה שמדובר בבני 15 היה צריך להפסיק".