המשטרה עצרה 2 חשודים בשוד האלים ברמלה

פריצת דרך בחקירת השוד האלים לפני כחודש בפיצוציה ברמלה בו נפגע קשה נער בן 15. כוחות המשטרה עצרו הלילה 2 תושבי העיר שחשודים בביצוע השוד. "אני מרוצה, אך לך תדע איך אם יצאו במשפט עם הסדרי הטיעון שמתגבשים בזמננו". בהמשך היום יובאו השניים לדיון בהארכת מעצרם בביהמ"ש השלום בראשל"צ

2 חשודים נעצרו. ארכיון (גיא צברי)

המשטרה עצרה שני חשודים בירי בפיצוציה ברמלה לפני כחודש במהלכו נפצע באורח קשה רפי מירשווילי, נער בן 15, בנו של בעל בית העסק.

לפי החשד, העצורים נכנסו לפיצוציה סמוך לחצות בליל ה-14 ביולי וניסו לשדוד את המקום בזמן שמירשווילי עבד בדלפק. הנער התנגד לדרישתם וכתוצאה מכך נורה בצווארו ונפגע קשה.

צוות מיוחד של מרחב השפלה במשטרה פתח בחקירה אינטנסיבית של האירוע  - שבסופה נעצרו שני חשודים במעשה. השניים הם תושבי שכונת ג'ועריש ברמלה. אחד משני העצורים הוא קטין בן 17, השני בן 18.5.

במהלך החודש האחרון חל שיפור במצבו של הנער שנפצע, הוא עובר תהליך שיקום ולאחרונה הוא אף השתחרר מבית החולים "אסף הרופא", שם אושפז לאחר האירוע.

"אני מרוצה שהם נתפסו", אמר בעל הפיצוציה שבתאי מיראשווילי ואביו של הנער שנפצע, "אבל אם שואלים אותי אם אני רגוע, אז התשובה היא לא. לך תדע איך הם ייצאו במשפט? היום יש עסקות טיעון והם יכולים לצאת מהר מאוד. אנשים כאלה צריכים לשבת הרבה זמן מאחורי סורגים", אמר האב.

מחקירת המשטרה עולה כי שני העצורים חשודים גם בשורה של מקרי שוד נוספים. מעצרו של החשוד הבגיר מבין השניים הוארך בשישה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת