רכבים עלו באש באמצע הלילה: "חושך בעיניים, חשבנו שזה פיגוע פלילי"

תושבים מבוהלים בקריית אונו התעוררו הלילה למשמע קולות פיצוצים: כשהציצו מהחלון נחרדו לגלות שמונה מכוניות עולות באש ברחוב. כוחות כיבוי והצלה הוזעקו למקום, במשטרה חוקרים את נסיבות האירוע

לילה לא שקט עבר על תושבי שכונה שלווה בדרך כלל בקריית אונו: לאחר השעה 03:00 לפנות בוקר (שלישי) התעוררו תושבים ברחוב הדרור בבהלה למשמע קולות פיצוצים עזים. כשהסתכלו מהחלונות לכיוון החניון הסמוך, נחרדו לגלות בין שמונה כלי רכב עולים באש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כל הלילה היו פה פיצוצים וכל הרחוב היה מלא במכבי אש וניידות משטרה", סיפר נתן, תושב ותיק בשכונה. "אני כל הזמן מחנה את הרכב באחד משני מקומות שונים. אתמול אחרי 40 שנה חניתי במקום אחר, לא יודע להסביר למה".

"קמתי בבוקר, באתי לחניה לקחת את האוטו וחשכו עיניי", סיפר משה, תושב אחר בשכונה. "ראיתי את הרכב של העבודה כולו שרוף. לפחות שבעה רכבים פה נשרפו, חשבתי שזה פיגוע פלילי".

גם לימור, תושבת השכונה, הייתה המומה. "זו שכונה מאוד שקטה, אני לא זוכרת שקרה פה פעם דבר כזה", אמרה. "זה היה מפתיע ולא משהו שאנחנו רגילים לראות".

במקום האירוע אותרו שמונה רכבים שניזוקו מהשריפה. מהמשטרה נמסר כי עולה חשד שמדובר בהצתה מכוונת. שוטרי תחנת מסובים שהגיעו למקום ביצעו פעולות ראשוניות של איסוף ממצאים ובחינת הזירה ופתחו בחקירה.