צעירה נורתה למוות בתל אביב

צעירה בשנות ה-20 נמצאה ללא רוח חיים ברחוב אלנבי בתל אביב לאחר שנורתה למוות. היא שהתה במלון דירות עם בן זוגה, מאבטח שעובד במקום ואומר: היא ירתה בעצמה בשירותים לאחר ששיחקה בנשק שלי. המשטרה עצרה אותו לחקירה ומעצרו הוארך ב-3 ימים, כשטרם ברור האם מדובר בהתאבדות או ברצח

רצח או התאבדות? (חדשות 2)

חשד לרצח הלילה בתל אביב: גופת אישה בשנות ה-20 לחייה נמצאה ירוייה במלון דירות ברחוב אלנבי בעיר. כוח מד"א שהוזעק למקום ביצע באישה החייאה אך נאלץ לקבוע את מותה. בן זוגה שהיה עימה טוען: היא שיחקה בנשק שהיה ברשותי, נכנסה לשירותים - וירתה בעצמה. הוא נלקח לחקירה בחשד להפקרת נשק ומעצרו הוארך הבוקר עד ליום חמישי.

תחילתו של האירוע סמוך לחצות ברחוב אלנבי בתל אביב. בחדר בו שהו בני זוג נורתה ירייה בודדת ממנה נהרגה צעירה בשנות ה-20 לחייה. בן זוגה שעובד כמאבטח במלון הדירות מחזיק נשק לצורך עבודתו טען בפני השוטרים: היא שיחקה בנשק שלי, נכנסה לשירותים וירתה בעצמה.

המשטרה טרם קבעה סופית האם מדובר ברצח או בהתאבדות. שוטרים ביצעו בדיקות לזיהוי פלילי בזירת הירי, והאקדח ממנו נורתה האישה הועבר לבדיקה בליסטית. בן זוגה של ההרוגה נלקח לחקירה בתחנת לב תל אביב וכאמור מעצרו הוארך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת