שחם חשוד בעבירות מין בשבע שוטרות

במשך כ-10 שעות נחקר היום מפקד מחוז ירושלים המושעה במשרדי מח"ש. הממצאים שעלו מעידים כי לפי החשד, ניהל קשרים בעלי אופי מיני עם פקודות שלו שמילאו תפקידים זוטרים. בין שחם לבין המתלוננות פער גיל ניכר, ובהמשך צפוי להיערך עימות שלו עם חלקן

חקירת הפרשת המיוחסת למפקד מחוז ירושלים במשטרה המושעה, ניצב ניסו שחם, הולכת ומתקדמת. מהממצאים החדשים שעלו ממנה והגיעו לידי חדשות 2 התברר כי שחם חשוד בביצוע עבירות מין בשבע שוטרות.

בתום חקירה ממושכת שהתנהלה במהלך יום אתמול במשרדי המחלקה לחקירות שוטרים, התברר כי אותן הנשים שעל פי החשד נפלו קורבן למעשיו של שחם היו פקודות שלו שמילאו תפקידים זוטרים.

שחם עצמו נחקר אתמול באזהרה במשך יותר מ-10 שעות, וכפי שמסתמן נראה כי הוא יידרש לחקירה נוספת שבה ייערך עימות בינו לבין חלק מהמתלוננות נגדו. הוא חשוד שהיה אחראי לעבירות של מעשים מגונים שלא בהסכמה, בעילה אסורה בהסכמה והטרדות מיניות. בין הנשים שבלב הפרשה לבין שחם יש פער גילאים ניכר. לפי החשד, הוא אף קיבל החלטות פיקודיות שנגעו לאותן שוטרות שלכאורה ניהל עמן קשר מיני.

מפקד מרחב ציון יועמד לדין משמעתי

מוקדם יותר היום הוחלט במחלקה לחקירות שוטרים להמליץ להעמיד לדין משמעתי את תת-ניצב ניסים אדרי, מפקד מרחב ציון במחוז ירושלים. על פי החשד, הוא נמנע מלהעביר תלונה שהגישה שוטרת נגד מפקדו - ניצב ניסו שחם. 

בהודעת משרד המשפטים נמסר כי אדרי נחקר לפני מספר ימים כשפקוד שלו, קצין משטרה אחר, העביר לידיו תלונה בגין מעשה מגונה שביצע לכאורה שחם בשוטרת במרחב.

נוסף על כך, צוין כי לאדרי דווח על המצוקה שאליה נקלעה השוטרת - אך לפי החשד הוא העדיף לשמור את המידע לעצמו ונמנע מלהעבירו הלאה לידי גורם מוסמך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת