אם החשוד בפדופיליה: "טמנו לו פח"

מעצרם של חלק מ-30 החשודים בפרשת הפדופיליה הגדולה שנחשפה השבוע הוארך בביהמ"ש השלום בראשון לציון. החשודים בעבירות הקלות צפויים להשתחרר ביום ראשון - אז יוגשו נגדם כתבי אישום. אמו של אחד החשודים תקפה את המשטרה: "אנחנו מרגישים שנעשה לנו עוול, בני הפך שבר כלי"

פרשת הפדופילים שפעילותם לכאורה נחשפה השבוע בזכות פעילותה של סוכנת משטרתית מגיעה לידי כתבי אישום: בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום את מעצרם של חלק מהחשודים לתקופה של ארבעה עד שישה ימים. על פרטיהם של החשודים הוטל צו איסור פרסום גורף.

אמו של החשודים בפרשת הפדופיליה הגיעה הבוקר לבית משפט השלום בראשון לציון ותקפה את התנהלות המשטרה. "אנחנו מרגישים שנעשה לנו עוול, לנו כהורים, עוול לבן שלנו שהוא כרגע עצור, עוול למשפחה, לילדים שנמצאים בבית. הילד שלנו הוא ילד טוב, מבית טוב, יש לו חברה טובה. אין לו שום עבר פלילי, כל מה שעכשיו זה בגדר חשדות".

"המשטרה טמנה פח, שייתפסו לאלה שהם באמת פדופילים לא לאלה שיש להם עבר נקי", הוסיפה האם. "שיבדקו מי באמת היה בעבר בצ'אטים האלה, ולא על משהו חד פעמי לתפוס".

האם הביעה תקווה שהחשדות יתפוגגו בסופו של דבר. "יש תחושה לא טובה אבל בעזרת השם, אני מאמינה בקדוש ברוך הוא. הקדוש ברוך הוא יעזור, והוא ייצא מזה", אמרה האם וציינה כי המעצר השפיע בצורה רעה מאוד על בנה. "הוא שבור, הוא שבר כלי, ואני מקווה בשבילו שהוא יעבור את זה".

עם התקרבות החקירה לסיומה, צפויים חלק מהמעורבים, שחשודים בעבירות קלות יותר להשתחרר ביום ראשון הקרוב - אז יוגשו נגדם כתבי אישום. מדובר בעצורים שחשודים בעבירות של החזקת והפצת חומרים פדופיליים. החלטת השופט להאריך את מעצרם התקבלה בעקבות הסכמה בין נציגי המשטרה לפרקליטי החשודים.

הסוכנת שהפלילה את החשודים (חדשות 2)

במשטרה יסיימו בימים הקרובים לעבור על מחשביהם האישיים של החשודים, באמצעותם הם מקווים לגלות את עומק הפעילות של אותם חשודים מול הקטינים, ולהבין את מידת מעורבתם בעבירות המיוחסות להם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת