השוד באילת: קצין משטרה הודח

המשטרה הודיעה הערב כי קצין הסיור שהגיע לטפל בשוד האלים שהתרחש לפני 10 ימים במסעדת "קאסה דה ברזיל" באילת, ואשר הסתיים במותו של אחד השודדים - הודח מתפקידו. זאת, לאחר שנשקו ונשקה של שוטרת נוספת נלקחו מהם ע"י השודדים. בנוסף, יימנע ממנו קידום מקצועי בשנתיים הקרובות

התפתחות בחקירת אירוע השוד שהסתיים במותו של אחד השודדים במסעדת "קאסה דה ברזיל" באילת, לפני 10 ימים: המשטרה הודיעה הערב כי החליטה להדיח מתפקידו את קצין הסיור שהגיע לזירה ושנשקו האישי נלקח ממנו במהלך השוד. כמו כן, הוחלט למנוע ממנו להתמנות לתפקידי פיקוד במהלך השנתיים הקרובות.

בהודעת המשטרה שפורסמה הערב נמסר כי מפקד מחוז דרום במשטרה, ניצב יוסי פריינטי, החליט להדיח את הקצין מתפקידו בתיאום עם מפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו. זאת, לאחר שהוחלט להקים ועדת בדיקה משטרתית בראשותו של קצין בדרגת סגן ניצב.

עוד נמסר מהמשטרה כי מפקד מחוז דרום שיבח את קצין הבילוש והבלשים שהמשיכו במרדף אחר השודדים בתקרית והצליחו להשתלט עליהם בסופו של דבר. "כך בדיוק מצופה מקצינים ושוטרים לנהוג באירוע חריג שכזה", אמר מפקד המחוז.

השודדים לקחו את הנשק מהשוטרים

בתקרית החמורה נכנסו שני גברים רעולי פנים למסעדת "קאסה דה ברזיל" בטיילת בטילת, ושדדו באיומי נשק את הפדיון היומי של המסעדה. במהלך השוד הם ירו באוויר והיכו שניים מעובדי המקום. עובדי אורח הזעיקו את המשטרה, וכשהגיעו השוטרים הצליחו השודדים לחטוף מידיהם את נשקיהם, עלו על מונית באמצעותה ניסו להימלט מהעיר הדרומית.

לאחר מרדף משטרתי קצר נעצרה המונית ביציאה מהעיר, ואחד השודדים החל לירות לעבר כוחות המשטרה. השוטרים השיבו בירי במהלכו נפגע אחד השודדים ונפצע באורח קשה מאוד. הוא פונה לבית החולים "יוספטל" בעיר ושם מת מפצעיו לאחר זמן קצר. השודד השני נעצר ונלקח לחקירה במשטרת אילת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת