העדים מפחדים: שירזי יישאר במעצר

לאחר שהואשם בהלבנת הון ובעבירות מס ואיומים, בית המשפט העליון החליט שהעבריין ריקו שירזי יישאר במעצר עד תום ההליכים, זאת בשל מידע מודיעיני שהוגש לבית המשפט והצביע על מסוכנתו לעד המדינה ועדים נוספים. פרקליטתו של שירזי: "ההחלטה שגויה ומוטעית בבסיסה"

יישאר במעצר, ריקו שירזי (חדשות 2)

בית המשפט העליון החליט היום בשעות הצהריים לעצור עד תום ההליכים את העבריין ריקו שירזי בגין תיק חקירה שמתנהל כנגדו מזה כתשעה חודשים ביחידה הכלכלית של רשות המסים. מדובר בפרשה של הלבנת הון, חשבוניות פיקטיביות ואיומים.

ההחלטה על המעצר הגיעה בעקבות ערר שהגישה המדינה על החלטת השחרור שהתקבלה בבית המשפט המחוזי לפני מספר ימים, ונסובה בעיקר בעניין הנימוק של מסוכנותו של שירזי לעד המדינה ולעדים הרלוונטיים בתיק. ההחלטה התקבלה בעיקר בשל מידע מודיעיני שהוגש לבית המשפט במעמד צד אחד, המחזקים את טענת המדינה למסוכנות.

"החלטת בית המשפט לעצור את ריקו שירזי על בסיס המידע המודיעיני שלהערכתי אינו קשור לתיק בנושא רשות המסים, הינה החלטה שבבסיסה שגויה ומוטעית", אמרה לחדשות 2 באינטרנט עו"ד ליה פלוס, המייצגת את שירזי. "היינו מעדיפים שריקו ישוחרר כעת ואנו משוכנעים כי מדובר בעוד שלב שבדרך ושחרורו יגיע בהקדם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת