גדרה: האישה חנתה לא כחוק - השוטר איים עליה באקדח

אישה שביקרה את משפחתה בגדרה, החנתה את רכבה במקום לא מסומן. כשיצאה, חיכתה לה ניידת משטרה. לאחר שהזיזה את הרכב ביקש ממנה השוטר את תעודת הזהות וכשסירבה, התבקשה לטענתה להיכנס לניידת באיומי אקדח מצד השוטר. "חשבתי שהוא מסוגל להשאיר את הבן שלי בלי אמא", סיפרה. המחלקה לחקירות שוטרים פתחה בבדיקה

"השוטר איים באקדח". ארכיון (חדשות 2)

תקרית חריגה ביום שבת האחרון בגדרה: רוני אבני הגיעה לבקר את קרוביה בעיר אך ככל הנראה החנתה במקום לא מסומן ששייך לשכן שגר סמוך למקום. כשיצאה לטיול עם הכלב של משפחתה נתקלה בשוטרים שזעמו על כך שהיא לא זמינה בטלפון הנייד שלה - אותו השיגו דרך בדיקת לוחית הרישוי שלה. דין ודברים בין אבני לשוטר, הסתיים לטענתה בכך שהשוטר כיוון את נשקו לעברה.

מזועזעת ומפוחדת, פנתה אבני לרשת הפייסבוק, שם פרסמה את סיפורה וזכתה למאות שיתופים. לדבריה, לאחר שהזיזה את רכבה היא התבקשה על ידי השוטר להציג לו תעודת זהות ולהיכנס לניידת. "אני לא נכנסת לשום ניידת", אמרה לשוטר. "יש לי פה ילד בן 4 ומשפחה, נראה לך שאני נעלמת ככה? מה עשיתי?". לאחר שסירבה להיכנס לניידת, השוטר לטענתה איים עליה באקדח. "חשבתי לעצמי שהוא מסוגל לירות לי עכשיו בגב ולהשאיר את הילד שלי בלי אמא".

בסופו של דבר, שבה על עקבותיה ומסרה לשוטר את מספר תעודת הזהות שלה. "מי שהזעיק את השוטר לדעתי היה השכן שהוא גם חבר לדעתי של השוטרים כי לא הגיוני שביום שבת בצהריים זה מה שמפריע להם", סיפרה המתלוננת לחדשות 2 באינטרנט. "כל הסיטואציה נראתה לי הזויה".

דוברת מרחב שפלה במשטרה מסרה בתגובה כי "התלונה כפי שעולה מהמסמך שהתקבל תועבר לבדיקת המחלקה לחקירות שוטרים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת