פרשת שחם: חשד נגד קצינים נוספים

לאחר שמפקד מחוז ירושלים ניצב ניסו שחם הושעה מתפקידו בשל חשדות כי הטריד מינית שוטרות שהיו תחת פיקודו, בכירים במשטרה קיבלו בימים האחרונים מכתבים אנונימיים ובהם דיווחים על יחסים אסורים של עוד קצינים בכירים עם שוטרות. המחלקה לחקירות שוטרים בודקת את הטענות

גל מכתבים אנונימים במשטרה, ניסו שחם (משטרת ישראל)

חשדות נגד קצינים בכירים נוספים במשטרה שקיימו יחסי מין אסורים עם שוטרות: מכתבים אנונימיים נגד קצינים בכירים במשטרה שמכילים חשדות לכאורה נגדם, הופצו בימים האחרונים בצמרת המשטרה והגיעו גם לידי המחלקה לחקירות שוטרים, לשכת המפכ"ל והשר לביטחון הפנים, כך פורסם הבוקר בגלי צה"ל.

מהמכתבים עולה כי קצינים בכירים נמצאים במערכות יחסים אסורות עם שוטרות תחת פיקודן. במכתבים מופיעים פרטים אינטימיים ובמחלקה לחקירות שוטרים בודקים כעת את הטענות שהועלו בהם. במקביל, מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו אמר אתמול בישיבה השבועית של סגל הפיקוד הבכיר כי הוא לא מתכוון להתעסק במינויים או למנות מפקד חדש למחוז ירושלים בניגוד לפרסומים והשמועות עד שתסתיים הפרשה.

ביום רביעי האחרון נערך עימות בין אחת המתלוננות בפרשת לבין מפקד מחוז ירושלים, ניצב ניסו שחם. במהלך העימות הטיחה המתלוננת ד' בשחם: "אתה תקפת אותי בלשכה".

במהלך העימות שנערך במשרדי המחלקה לחקירות שוטרים בשבוע שעבר פנתה השוטרת לחוקריה והאשימה את שחם בביצוע המעשים המגונים. "הוא סגר את הדלת והתנפל עליי, נישק וחיבק בכוח". בימים הקרובים צפויה להתחדש חקירתו של השוטר הבכיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת