הוארך ביממה מעצר "האם המטביעה"

בני משפחתה של האם החשודה בניסיון הטבעת ילדיה הגיעו הבוקר לבית המשפט ותקפו את התנהלות בית המשפט והמשטרה. "הם עלו על עץ גבוה, לא היה פה ניסיון לרצח". בית המשפט האריך את מעצרה ביום אחד בלבד. גורם בפרקליטות טען כי מדובר בתיק בעייתי, "יהיה קשה להתקדם בו", טענו

התיק הוגדר בפרקליטות כ"בעייתי", ארכיון (חדשות 2)

בית משפט השלום בחיפה האריך הבוקר ביום אחד נוסף בלבד את מעצרה של האם שניסתה להטביע את שני ילדיה בשבוע שעבר בחוף הים בחיפה. בני משפחתה שליוו אותה בבית המשפט טענו גם היום: "האם ניסתה רק לרחוץ את ילדיה".

האם החשודה, שנראתה במהלך הדיון במצב נפשי קשה, היתה בכל מהלך הדיון עם פניה חבויות, ולא דיברה עם אף אחד מבני משפחתה והקרובים הנוספים שהגיעו לחזק את ידיה. בעלה, הוריה, ובני משפחה נוספים שהגיעו לבית המשפט בחיפה על מנת לתמוך בה וטענו כי הסיפור נופח מעבר לכל ביקורת. "המשטרה עלתה על עץ גבוה, לא היה פה באמת ניסיון לרצח, היא רק רצתה לרחוץ אותם בים", טענו קרוביה.

עורך דינה של החשודה, עו"ד סהאר פאר, תקף בבית המשפט את התנהלות המשטרה וטען כי החקירה מוצתה ולא הוצגה ראיה שניתן לבסס עימה הוכחה לניסיון רצח. "הגיע הזמן לשחרר את האם לביתה", הוסיף פרקליטה.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצר האם בשמונה ימים, אך בית המשפט כאמור האריך ביום אחד בלבד. חוקרי המשטרה עדיין משוכנעים שהאם אכן ניסתה להטביע את ילדיה. מקור בפרקליטות הגדיר את התיק כ"בעייתי" וטען כי קשה יהיה לקבוע כיצד להתקדם בנושא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת